سایت بهشت زهرا beheshtezahra.tehran.ir

سوالات متداول
1- برای رزرو خدمات سایت بهشت زهرا چگونه می توان اقدام کرد؟ همان طور که در این مقاله به طور کامل توضیح داده شد، کاربران می توانند با مراجعه به سایت بهشت زهرا به نشانی beheshtezahra.tehran.ir و با ورود به قسمت خدمات الکترونیکی سامانه، به رزرو خدمات بپردارند.
2- چگونه می توان نرم افزار بهشت زهرا را دانلود کرد؟ کاربران می توانند با مراجعه به آدرس اینترنتی map.tehran.ir، نرم افزار تهران نما را دانلود نمایند و از سایر امکانات آن بهره ببرند که توضیحات بیشتر در این مقاله ارائه شده است.
3- آیا می توان نام و محل دفن متوفی را در سایت بهشت زهرا پیدا کرد؟ همان طور که در این مقاله به طور کامل توضیح داده شد، با مراجعه به سایت بهشت زهرا و با وارد کردن مشخصات خواسته شده از متوقی می توان از ردیف، شماره و قطعه وی همراه با نقشه مسیریابی اطلاع پیدا کرد.

برای مشاوره ورود به سایت بهشت زهرا

برای مشاوره ورود به سایت بهشت زهرا

تماس با سامانه ها

نظرات کاربران

فاطمه 1401/04/28
سلام لطفا پیگیری کنید جستجوی متوفی نمیشه اصلا کار نمی کنه تشکر ارسال پاسخ
مکرم 1401/04/28
چرا سایت باز نمیشه وعمل نمیکنه!؟ ارسال پاسخ
زهرا مومنی 1401/04/23
سلام. هنوز امکان استفاده از سامانه جستجوی متوفی وجود ندارد و پاسخگو نیست. ارسال پاسخ
شهرزاد 1401/04/19
قبلا خیلی راحت می،شد وارد سایت شد ولی الان اصلا نمیشه و خیلی بد شده بنده به نوبه خود از وضعیت فعلی بسیار ناراضیم ارسال پاسخ
پرویز حبیبی 1401/04/13
الان دو روزه برای پیدا کردن محل دفن متوفی وارد سامانه میشوم نوشته در حال به روز نشانی میباشد.ضمنا ازدست اندرکاران این مجموعه تشکر وسپاسگذارم. ارسال پاسخ