نام کاربری اینستاگرام

سوالات متداول
1- آیا می توانم بعد از 14 روز در اینستاگرام نام خود را تغییر دهم؟ همان طور که در این مقاله به طور کامل توضیح داده شد، پس از گذشت 14 روز می توانید نام خود را در اینستاگرام تغییر دهید. برای انجام این کار، به پروفایل خود رفته و روی Edit Profile ضربه بزنید. سپس روی Username  ضربه بزنید و نام جدید را وارد کنید.
2- آیا می توان از طریق گوشی نیز تغییر نام کاربری اینستاگرام را انجام داد؟ بله، شما می توانید از دوطریق: اپلیکیشن و نسخه تحت وب اقدام به تغییر نام کاربری اینستاگرام نمایید، توضیحات بیشتر در این مقاله ارائه شده است.
3- آیا بعد از تغییر نام کاربری اینستا اطلاعات و پست هایی که قبلا ذخیره کرده بودیم حذف می شوند؟ همان طور که در این مقاله به طور کامل توضیح داده شد زمانیکه نام کاربری خود را تغییر می دهید، تمام اطلاعات موجود در برنامه به طور خودکار به نام کاربری جدید شما تغییر می کند. بنابراین هیچ پستی حذف نخواهد شد.

برای مشاوره تغییر نام کاربری اینستاگرام

برای مشاوره تغییر نام کاربری اینستاگرام

تماس با سامانه ها

نظرات کاربران

سعید شهنواز 1402/06/25
سلام چقدر زمان میبرد کارت هوشمند موقت بهم بدن ارسال پاسخ
مهدی خامی 1401/08/10
کارت ملی من کی میاد ارسال پاسخ
علی 1401/07/27
امتحان طرح مهرآفرین به کجا انجامید ؟ ارسال پاسخ
بدون نام 1401/07/22
سلامامروز ۲۲مهرماه هست اعلام شده که در این روز آزمون مهرآفرین برگزار می‌شود در صورتی که از منطقه ما هیچ اقدامی انجام نشده. پیش ثبت نام توسط کارگزینی انجام نشده وهیچ بخشنامه ای مبنی بر برگزاری آزمون تا این لحظه نداشتیم .آیا کل کشور به همین شکل هست ؟لطفا راهنمایی فرماییدچگونه در آزمون شرکت کنیم؟ ارسال پاسخ
نجمه 1401/07/13
طرح مهر افرین شامل معلمان مدارس غیر دولتی هم میشود؟ ارسال پاسخ