سامانه سجفا فرهنگیان

سوالات متداول
1- زمینه فعالیت سامانه سجفا فرهنگیان چیست؟ همان طور که در این مقاله به طور کامل توضیح داده شد هدف از توسعه این سامانه با نشانی sajfa.cfu.ac.ir ارتقا و پیشرفت امور فرهنگی و همچنین توسعه فعالیت های اجتماعی تربیت معلم است.
2- چگونه می توان به سامانه سجفا فرهنگیان و امکانات آن دسترسی داشت؟ کاربران برای ورود به این سامانه و استفاده از خدمات آن می توانند به نشانی sajfa.cfu.ac.ir مراجعه نموده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایند. توضیحات بیشتر در این مقاله ارائه شده است.
3- امکانات ارائه شده در سامانه سجفا فرهنگیان چه چیز هایی هستند؟ همان طور که در این مقاله به طور کامل توضیح داده شد در سامانه سجفا فرهنگیان امکانات مختلفی مثل اطلاع از بازدید ها و اردو های فرهنگی به کاربران سایت ارائه می شود.

برای مشاوره ورود به سامانه سجفا فرهنگیان

برای مشاوره ورود به سامانه سجفا فرهنگیان

تماس با سامانه ها

نظرات کاربران

مهدی خامی 1401/08/10
کارت ملی من کی میاد ارسال پاسخ
علی 1401/07/27
امتحان طرح مهرآفرین به کجا انجامید ؟ ارسال پاسخ
بدون نام 1401/07/22
سلامامروز ۲۲مهرماه هست اعلام شده که در این روز آزمون مهرآفرین برگزار می‌شود در صورتی که از منطقه ما هیچ اقدامی انجام نشده. پیش ثبت نام توسط کارگزینی انجام نشده وهیچ بخشنامه ای مبنی بر برگزاری آزمون تا این لحظه نداشتیم .آیا کل کشور به همین شکل هست ؟لطفا راهنمایی فرماییدچگونه در آزمون شرکت کنیم؟ ارسال پاسخ
نجمه 1401/07/13
طرح مهر افرین شامل معلمان مدارس غیر دولتی هم میشود؟ ارسال پاسخ