سامانه یارانه دستمزد

سوالات متداول
1- ✔️ سامانه یارانه دستمزد چیست؟ ✔️ سامانه یارانه دستمزد pyd.mcls.gov.ir سامانه ای جهت اجرای طرح ملی یارانه دستمزد با الویت استان‌ های کمتر برخوردار، توسط وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایجاد گردیده است. توضیحات بیشتر در این مقاله ارائه شده است.
2- ✔️ چرا باید به عنوان کارفرما در سامانه یارانه دستمزد pyd.mcls.gov.ir ثبت نام کرد؟ ✔️ همان طور که در مقاله نیز به طور کامل توضیح داده شد، در این طرح 30 درصد حقوق نیرو های کار به عنوان یارانه دستمزد توسط دولت پرداخت می شود. پس حمایت خوبی از کسب و کار خواهد شد که می توان آن را گسترش داد.
3- ✔️ کدام استان ها در کشور تحت پوشش یارانه دستمزد قرار گرفته اند؟ ✔️ همانطور که در این مقاله به طور کامل توضیح داده شد 16 استان در کشور توسط وزارت کار مورد تایید دریافت یارانه دستمزد قرارگرفته اند. نام استان های تحت پوشش به طور کامل در شرح مقاله آورده شده است.

برای مشاوره ورود به سامانه یارانه دستمزد

برای مشاوره ورود به سامانه یارانه دستمزد

تماس با سامانه ها

نظرات کاربران

مهدی خامی 1401/08/10
کارت ملی من کی میاد ارسال پاسخ
علی 1401/07/27
امتحان طرح مهرآفرین به کجا انجامید ؟ ارسال پاسخ
بدون نام 1401/07/22
سلامامروز ۲۲مهرماه هست اعلام شده که در این روز آزمون مهرآفرین برگزار می‌شود در صورتی که از منطقه ما هیچ اقدامی انجام نشده. پیش ثبت نام توسط کارگزینی انجام نشده وهیچ بخشنامه ای مبنی بر برگزاری آزمون تا این لحظه نداشتیم .آیا کل کشور به همین شکل هست ؟لطفا راهنمایی فرماییدچگونه در آزمون شرکت کنیم؟ ارسال پاسخ
نجمه 1401/07/13
طرح مهر افرین شامل معلمان مدارس غیر دولتی هم میشود؟ ارسال پاسخ