سامانه آموزش مداوم ircme.ir

سوالات متداول
1- ✔️ آیا سامانه آموزش مداوم برای همه افراد جامعه کاربرد دارد؟ ✔️ همان طور که در این مقاله به طور کامل توضیح داده شد، جامعه هدف این سامانه گروه علوم پزشکی است. توضیحات بیشتر در این مقاله ارائه شده است.
2- ✔️ نحوه دسترسی به امکانات سامانه آموزش مداوم چگونه است؟ ✔️ همان طور که در این مقاله به طور کامل توضیح داده شد، برای دسترسی به امکانات سامانه باید از منوی ورود به سامانه، وارد پنل کاربری خود در سامانه شد. توضیحات بیشتر در این مقاله ارائه شده است.
3- ✔️ در صورت فراموشی نام کاربری هنگام بازنشانی رمز چه باید کرد؟​ ✔️ همان طور که در این مقاله به طور کامل توضیح داده شد، باید از منوی بالای سامانه و انتخاب گزینه پشتیبانی سامانه برای رفع این مورد اقدام نمود. توضیحات بیشتر در این مقاله ارائه شده است.

برای مشاوره و ورود سامانه آموزش مداوم

برای مشاوره و ورود سامانه آموزش مداوم

تماس با سامانه ها

نظرات کاربران

هدی ابوالحسنی 1401/08/07
با سلام و احتراماینجانب دکتر هدی ابوالحسنی داروساز و متخصص شیمی دارویی هستم و متاسفانه تعداد برنامه هایی که برای اینجانب نمایش داده میشود بسیار محدود است و امکان تکمیل امتیاز تا آخر سال با این شرایط مقدور نیست. لطفا پیگیری بفرمایید که چرا برای اینجانب برنامه های حضوری، غیر حضوری و وبینار نمایش داده نمیشود. سپاسگزارم ارسال پاسخ
یونسی 1401/03/05
سلام مدرک هم می دن
پاسخ مشاور: سلام. بله.
بدون نام 1401/03/05
سامانه آموزش مداوم جامعه پزشکی کشور ircme.ir با هدف ارتقاء سطح دانش متخصصین رشته های گروه علوم پزشکی که در عناوین شغلی متخلف در بالین مشغول به کار هستند، تأسیس گردیده است. ارسال پاسخ