اینترنت بانک ایران زمین

سوالات متداول
1- ✔️ آیا امکان فعالسازی اینترنت بانک ایران زمین از طریق اینترنت وجود دارد؟ ✔️ همان طور که در این مقاله به طور کامل توضیح داده شد جهت فعالسازی اینترنت بانک ایران زمین حتما می بایست زمان افتتاح حساب سپرده نزد بانک ایران زمین، فرم فعالسازی اینترنت بانک ایران زمین را تکمیل نمایید.
2- ✔️ آیا از طریق اینترنت بانک ایران زمین امکان پرداخت قبوض وجود دارد؟ ✔️ با توجه به متن مقاله، کافیست وارد اینترنت بانک ایران زمین شده و از آخرین گزینه منوی سمت راست گزینه پرداخت را انتخاب نموده و اقدام به پرداخت قبوض نمایید. توضیحات بیشتر در این مقاله ارائه شده است.
3- ✔️ آیا برای درخواست صدور دسته چک می بایست حتما به شعب بانک ایران زمین مراجعه شود؟ ✔️ همان طور که در این مقاله به طور کامل توضیح داده شد با ورود به اینترنت بانک ایران زمین، از بخش مدیریت چک، گزینه درخواست صدور دسته چک جدید اقدام نمایید.

برای مشاوره و ورود به اینترنت بانک ایران زمین

برای مشاوره و ورود به اینترنت بانک ایران زمین

تماس با سامانه ها

نظرات کاربران

مهدی خامی 1401/08/10
کارت ملی من کی میاد ارسال پاسخ
علی 1401/07/27
امتحان طرح مهرآفرین به کجا انجامید ؟ ارسال پاسخ
بدون نام 1401/07/22
سلامامروز ۲۲مهرماه هست اعلام شده که در این روز آزمون مهرآفرین برگزار می‌شود در صورتی که از منطقه ما هیچ اقدامی انجام نشده. پیش ثبت نام توسط کارگزینی انجام نشده وهیچ بخشنامه ای مبنی بر برگزاری آزمون تا این لحظه نداشتیم .آیا کل کشور به همین شکل هست ؟لطفا راهنمایی فرماییدچگونه در آزمون شرکت کنیم؟ ارسال پاسخ
نجمه 1401/07/13
طرح مهر افرین شامل معلمان مدارس غیر دولتی هم میشود؟ ارسال پاسخ