ریست کردن مودم

سوالات متداول
1- ✔️ جهت ریست کردن مودم زایکسل بصورت نرم افزاری باید از چه آدرس آی پی استفاده کرد؟   ✔️ همان طور که در این مقاله به طور کامل توضیح داده شد می بایست از آدرس 192.168.1.1 استفاده نمایید.
2- ✔️ جهت بازگشت به تنظیمات کارخانه در مودم ایرانسل از چه روش هایی می توان استفاده کرد؟ ✔️ جهت ریست کردن مودم ایرانسل می توانید از طریق سخت افزاری (توسط دکمه ریست که در پشت مودم قرار دارد) و نرم افزاری و همچنین از طریق دستورات cmd اقدام نمایید. توضیحات بیشتر در این مقاله ارائه شده است.
3- ✔️ جهت ورود به تنظیمات مودم می بایست از چه نام کاربری و رمزی استفاده کرد؟ ✔️ همان طور که در این مقاله به طور کامل توضیح داده شد، نام کاربری ورمز عبور جهت ورود به صفحه تنظیمات کلیه مودم ها بصورت پیش فرض عبارت Admin می باشد.

برای مشاوره ریست کردن مودم 

برای مشاوره ریست کردن مودم 

تماس با سامانه ها

نظرات کاربران

مهدی خامی 1401/08/10
کارت ملی من کی میاد ارسال پاسخ
علی 1401/07/27
امتحان طرح مهرآفرین به کجا انجامید ؟ ارسال پاسخ
بدون نام 1401/07/22
سلامامروز ۲۲مهرماه هست اعلام شده که در این روز آزمون مهرآفرین برگزار می‌شود در صورتی که از منطقه ما هیچ اقدامی انجام نشده. پیش ثبت نام توسط کارگزینی انجام نشده وهیچ بخشنامه ای مبنی بر برگزاری آزمون تا این لحظه نداشتیم .آیا کل کشور به همین شکل هست ؟لطفا راهنمایی فرماییدچگونه در آزمون شرکت کنیم؟ ارسال پاسخ
نجمه 1401/07/13
طرح مهر افرین شامل معلمان مدارس غیر دولتی هم میشود؟ ارسال پاسخ