سایت مخابرات تهران Tehran.tci.ir

سوالات متداول
1- چه امکاناتی توسط سایت مخابرات تهران ارائه می شود؟ همان طور که در متن مقاله به صورت کامل توضیح داده شد، از طریق سایت مخابرات تهران tehrsn.tci.ir می توانید خط تلفن خریداری کنید، قبض های خود را پرداخت نمایید، به اطلاعات کامل مراکز و ادارات مخابرات هر منطقه دسترسی داشته باشید، اینترنت خریداری نمایید و بسیاری از امکانات دیگر را دریافت کنید.
2- آیا امکان مشاهده فیش حقوقی شاغلین و بازنشستگان تهران در سایت مخابرات ایران وجود دارد؟ بله. با توجه به اینکه سایت مخابرات تهران Tehran.tci.ir در اختیار این دسته از مشترکین تهران قرار گرفته است، می توانید وارد این سایت شده و به مشاهده فیش حقوقی مورد نظرتان بپردازید که در متن مقاله به صورت کامل و با راهنمای تصویری، توضیح داده شده است.
3- داشتن اینترنت تانوما بدون داشتن اینترنت ADSL امکان پذیر است؟ خیر. دسترسی به سرویس های اینترنت سریع تر با تکنولوژی های جدید تر مانند VDSL، ADSL2+ و تانوما یا تار نوری با داستن اینترنتی پر سرعت ADSL شرکت مخابرات وجود دارد.

برای مشاوره ورود به سایت مخابرات تهران

برای مشاوره ورود به سایت مخابرات تهران

تماس با سامانه ها

نظرات کاربران

حسن امینی هارونی 1402/07/22
خوب ارسال پاسخ
حسن امینی هارونی 1402/07/22
خوب ارسال پاسخ
حسن امینی هارونی 1402/07/21
خوب ارسال پاسخ
حسن امینی هارونی 1402/07/21
نمیتوانم شماره موبایل را ازروی اسم وفامیل و نام پدر پیدا کنیم...! ارسال پاسخ
بدون نام 1401/08/01
سلام . چرا کارشناسی نمی کنید طرح های ساخته شده را . در یک تاریخی در این سال رئیس هیات مدیره شرکت بود تمام خط ها را ثبت کردیم و برای پرداخت قبض مشکل نداشتیم و می توانستیم ببینیم بابت چه مواردی هزینه پرداخت می کنیم.برنامه را به منظور ارتقا تغییراتی می دهید و برای ورود ثبت و استعلام شماره موبایل را هم اضافه می کنید. خب من دسترسی به رئیسم ندارم الان. هرکار می کنم نمی تونم وارد برنامه شم. قبض ها ی تلفن را هم از 4 برابر تا 10 برابر افزایش داده اید و من رسما هیچ انتخابی ندارم جز اینکه پرداخت کنم یا نکنم . خیلی بدشکل ه این مدل کارها در این دو سه سال مخصوصا از شرکتهای دولتی . شما اینترنت را مسدود کردید دیروز 30 مهر نتوانستم لیست بیمه را ارسال کنم 3 ساعت تلاش می کردم . امروز غیرفعال کرد تامین اجتماعی شرکت را از ارسال لیست اینترنتی بخاطر تاخیر 1 روزه. ارسال پاسخ
حمید 1401/04/28
من تقاضای کشف مزاحمت تلفنی به مرکز مخابرات داده ام.کسی از مخابرات با من تماس نگرفته.باید چکار کنم؟ ارسال پاسخ
علی اصغر مصائبی 1401/04/22
من آپارتمان خود را بهمراه خط تلفن ثابت مربوطه بفروش رسانده ام . الان خریدار می خواهد تلفن بنام خودش باشد . باید چکار کنیم ؟ ارسال پاسخ
بدون نام 1401/03/10
سلام چه طوری فیش حقوقی بگیریم؟
پاسخ مشاور: سلام. از راهنمای مقاله استفاده کنید.
هما 1401/03/10
سلام. برای دریافت فیبر نوری باید ثبت نام کنیم؟ ارسال پاسخ