برق من saapa.ir

سوالات متداول
1- ✔️ سامانه برق من چه خدماتی را به کاربران خود ارائه می دهد ؟ ✔️ یکی از خدمات ارائه شده این سامانه دریافت قبوض به صورت اینترنتی و آنلاین می باشد که توضیحات بیشتر در این مقاله داده شده است.
2- ✔️ برای استعلام قبض برق از طریق چه سایتی باید اقدام کرد ؟ ✔️ همان طور که در این مقاله توضیح داده شد، برای استعلام قبض برق باید از طریق سایت saapa.ir اقدام کرد.
3- ✔️ از کجا باید اپلیکیشن برق من را دانلود کرد ؟ ✔️ لینک دانلود برنامه برق من در سایت این سامانه قرار دارد که لینک دانلود این اپلیکیشن در این مقاله نیز ارائه شده است.

برای مشاوره استفاده از خدمات سایت برق من

برای مشاوره استفاده از خدمات سایت برق من

تماس با سامانه ها

نظرات کاربران

یوسفی 1400/10/06
سلام من در خارج از ایران زندگی میکنم و نمیتوانم از اپلیکیشن برق من استفاده کنم برای اینکه فقط شماره موبایل داخل ایران را قبول میکند لطفا راهنمایی کنید چگونه میتوانم از شماره خارج از ایران استفاده کنم تا بتوانم صورت حساب ها را پرداخت کنم . ارسال پاسخ
رحمانی 1400/07/26
سلام هنگام ورود به برنامه خطای 403میزنه و نوشته ip برای امنیت سایت محدود شده چکار باید کرد لطفا راهنمایی کنید
پاسخ مشاور: سلام. برای ورود به سایت مشکلی نیست، می توانید از لینک های داخل مقاله استفاده کنید. در غیر این صورت باید مرور گر خودتون را عوض کنید.
جعفری 1400/06/13
سلام چطور می تونم از زمان خاموشی برق محل سکونتم مطلع بشم ؟
پاسخ مشاور: سلام. شما با ورود به سایت saapa.ir و یا دانلود برنامه برق من می توانید از زمان خاموشی های احتمالی مطلع شوید.
فاطمه 1400/06/13
سلام . برای استعلام آخرین قبض برق باید چیکار کنم ؟
پاسخ مشاور: سلام. با دانلود برنامه برق من و وارد کردن اطلاعات خواسته شده می توانید قبض برق خود را استعلام بگیرید.
محمدی 1400/06/11
سلام . چطور می تونم از زمان قطع برق محل سکونتم مطلع بشم ؟
پاسخ مشاور: سلام. شما می تونید با دانلود اپلیکیشن برق من که لینک آن در این مقاله گذاشته شده است از خاموشی های احتمالی محل سکونت خود اطلاع پیدا کنید.