خرید بسته اینترنت همراه اول

سوالات متداول
1- ✔️ آیا امکان خرید بسته اینترنت همراه اول برای دیگران وجود دارد؟ ✔️ از طریق سایت همراه اول MCI.ir، اپلیکیشن آپ، اپلیکیشن اسنپ، اپلیکیشن همراه کارت، کد های دستوری USSD مختلفی که در این مقاله اعلام شده اقدام به فعالسازی اینترنت همراه اول برای دیگران نمایید. توضیحات بیشتر در این مقاله ارائه شده است.
2- ✔️ استعلام بسته اینترنت همراه اول چگونه است؟ ✔️ شما می توانید از طریق سایت همراه اول، اپلیکیشن همراه من، کد های دستوری USSD که در این مقاله اعلام شده اقدام به استعلام گیری از وضعیت بسته های فعال و روزو شده خود نمایید. توضیحات بیشتر در این مقاله ارائه شده است.
3- ✔️ منظور از اینترنت همراهی چیست؟ ✔️ همان طور که در این مقاله به طور کامل توضیح داده شد، در بخش اینترنت همراهی با توجه به الگوی مصرف شما بسته های اینترنتی مختص شما و مقرون به صرفه تر از بسته های عادی موجود در لیست برایتان طراحی و به شما پیشنهاد می شود.

برای مشاوره خرید بسته اینترنت همراه اول

برای مشاوره خرید بسته اینترنت همراه اول

تماس با سامانه ها

نظرات کاربران

سپیده ری شهری 1401/08/24
سلام. برای یکی دیگه بخوام بسته بگیریم چجوریه؟
پاسخ مشاور:  کد#1* را شماره گیری کنید و با انتخاب شماره 5 وارد سامانه خرید بسته نوترینو بشید و بعد با انتخاب بسته مورد نظر می توانید اقدام به پرداخت هزینه بسته از طریق کارت بانکی نمایید.
سپیده ری شهری 1401/08/24
سلام اینترنت همراه اول آلفا رو چجوری بخریم؟
پاسخ مشاور: سلام و لحترام. کد #100* رو شماره گیری کنید.
میرزاپور 1401/07/24
سلام. برای یارانسل چه کدی بزنیم استعلام بگیریم؟ ارسال پاسخ
یسبث 1401/07/16
اینترنت همراه اول ارسال پاسخ
محمد 1401/06/29
عالی بود ارسال پاسخ
روح الله مهدوی 1401/05/20
سلام وعرض ادب عالیه درصورتیکه محدودیت نداشته باشدممنون ارسال پاسخ
دلیری 1401/05/10
سلام وقت بخیر چطور از اعتبار سیمکارتم نت بخرم؟ ارسال پاسخ
شیدا باقریان آذر 1401/05/09
به نسل پنج انتقال دهم ارسال پاسخ
محمود 1401/04/08
سلام ایثارگرهستم روستانشین بدون شغل حقوق بگیرنیستم قالی باف هستم سالهامنتظرکمک ایثارگران ارتش هستم ولی بی فایده حال مدتی هست منتظرکارت هوشمند هستم تاپست تحویل دهد خبری نیست لذا روح روان من نابود هست هنوزمثل اینکه جنگ پایان نیافته درذهن من مرورمی شود و ازیک سوتوقع ندارم بهم بگویند موجی یادیوانه ناراحت می شوم ازصداهای تند وبلند خیلی بهم می ریزم راهنمایی کنید که همسرم می گوید تابه حال خرج شمارا دادم دیگرنمی توانم اگردراین سن ازمن جدا شود کسی را ندارم برای اینکه حقوق درامدی ندارم بیکارم به دادم برسید . ارسال پاسخ
حسین 1401/03/25
سلام. میشه کاری کرد که کلا بسته رزرو نداشته باشه و دیگه مجبور نشیم هر سری بریم لغو بزنیم؟ ارسال پاسخ

نمایش نظرات بیشتر...