سایت مخابرات گیلان gilan.tci.ir

سوالات متداول
1- چه امکاناتی توسط سایت مخابرات گیلان ارائه می شود؟ همان طور که در متن مقاله به صورت کامل توضیح داده شد، از طریق سایت مخابرات گیلان gilan.tci.ir می توانید خط تلفن خریداری کنید، قبض های خود را پرداخت نمایید، به اطلاعات کامل مراکز و ادارات مخابرات هر منطقه دسترسی داشته باشید، اینترنت خریداری نمایید و بسیاری از امکانات دیگر را دریافت کنید.
2- آیا امکان مشاهده فیش حقوقی شاغلین و بازنشستگان گیلان در سایت مخابرات ایران وجود دارد؟ خیر. شاغلین و بازنشستگان گیلانی نمی توانند وارد سایت مخابرات گیلان gilan.tci.ir شده و به مشاهده فیش حقوقی مورد نظرشان بپردازند.
3- داشتن اینترنت تانوما بدون داشتن اینترنت ADSL امکان پذیر است؟ خیر. دسترسی به سرویس های اینترنت سریع تر با تکنولوژی های جدید تر مانند VDSL، ADSL2+ و تانوما یا تار نوری با داشتن اینترنت پر سرعت ADSL شرکت مخابرات وجود دارد.

برای مشاوره ورود به سایت مخابرات گیلان

برای مشاوره ورود به سایت مخابرات گیلان

تماس با سامانه ها

نظرات کاربران

بدون نام 1401/07/28
متاسفانه عملکرد مخابرات بسیار بد و ضعیف است. قطع تلفن ثابت برای تعویق پرداخت مبلغ یکماهه قبض با هزینه 153000 ریال، از چه قانونی تبعیت میکند؟؟ آنهم قطع اینترنت خانه شخصی که سالمند است و برای برقراری و وصل شدن مجدد علاوه بر مبلغ فوق ، مبلغ هزینه کرد ایاب و ذهاب تا دفاتر خدماتی الکترونیکی و مبلغی برای پرداخت هزینه دفتر خدماتی نیز متقبل شده است. سالمندی که مقرری بگیر سازمان تامین اجتماعی است طبق کدام قانون مشمول قانون قطع تلفن به دلیل نپرداختن هزینه آن است.تاریخ قبض از اول شهریور تا پایان شهریور و مبلغ 153000ریال پانزده هزار و سیصد تومان؟؟؟ ارسال پاسخ
سمیرا 1401/04/22
چه طوری اینترنت بخرم؟ ارسال پاسخ
کیوان 1401/04/22
سلام. اینترنت مخابرات بهتره یا ایرانسل؟
پاسخ مشاور: سلام. نوع مودم های ارائه شده در ایرانسل از نوع TD-LTE و برای مخابرات ADSL می باشد. باید ببینید که در محل شما کدام پوشش دهی بهتری دارند. ویژگی های هر یک را مقایسه کنید و با توجه به نیاز خود یکی را انتخاب نمایید.