سایت سازمان نظام روانشناسی

سوالات متداول
1- ✔️ نحوه ورود به سایت سازمان نظام روانشناسی چگونه است؟ ✔️ با توجه به متن مقاله، برا ورود به سایت سازمان نظام روانشناسی باید در یکی از مرورگرهای خود آدرس اینترنتی pcoiran.ir را وارد کنید. توضیحات بیشتر در این مقاله ارائه شده است.
2- ✔️ نحوه عضویت در سایت سازمان نظام روانشناسی و مشاوره چگونه است؟ ✔️ همان طور که در این مقاله به طور کامل توضیح داده شد ابتدا وارد سایت pcoiran.ir شده و روی گزینه «عضویت» در قسمت بالا و سمت چپ صفحه کلیک کنید. توضیحات بیشتر در این مقاله ارائه شده است.
3- ✔️ نحوه تمدید عضویت سازمان نظام روانشناسی به چه صورت است؟ ✔️ با توجه به متن مقاله، برای تمدید عضویت بایستی وارد پنل کاربری شده و از قسمت میز خدمت در قسمت «پیشخوان» روی گزینه « درخواست تمدید عضویت » کلیک کنید. توضیحات بیشتر در این مقاله ارائه شده است.

برای مشاوره و ورود به سایت سازمان نظام روانشناسی 

برای مشاوره و ورود به سایت سازمان نظام روانشناسی 

تماس با سامانه ها

نظرات کاربران

سعید شهنواز 1402/06/25
سلام چقدر زمان میبرد کارت هوشمند موقت بهم بدن ارسال پاسخ
مهدی خامی 1401/08/10
کارت ملی من کی میاد ارسال پاسخ
علی 1401/07/27
امتحان طرح مهرآفرین به کجا انجامید ؟ ارسال پاسخ
بدون نام 1401/07/22
سلامامروز ۲۲مهرماه هست اعلام شده که در این روز آزمون مهرآفرین برگزار می‌شود در صورتی که از منطقه ما هیچ اقدامی انجام نشده. پیش ثبت نام توسط کارگزینی انجام نشده وهیچ بخشنامه ای مبنی بر برگزاری آزمون تا این لحظه نداشتیم .آیا کل کشور به همین شکل هست ؟لطفا راهنمایی فرماییدچگونه در آزمون شرکت کنیم؟ ارسال پاسخ
نجمه 1401/07/13
طرح مهر افرین شامل معلمان مدارس غیر دولتی هم میشود؟ ارسال پاسخ