واتساپ برای کامپیوتر

سوالات متداول
1- ✔ آیا امکان دسترسی به پیام های واتس آپ از طریق کامپیوتر بدون وصل بودن اینترنت گوشی وجود دارد؟ ✔ همان طور که در این مقاله به طور کامل توضیح داده شد، با نصب نسخه بتا بر روی گوشی همراه می توانید بدون اتصال گوشی به اینترنت از طریق کامپیوتر به واتساپ خود دسترسی داشته باشید.
2- ✔ آیا امکان استفاده از واتس آپ بدون نصب واتس آپ بر روی ویندوز وجود دارد؟ ✔ بله، در صورت عدم تمایل به نصب واتساپ بر روی ویندوز ، می توانید از نسخه تحت وب واتساپ استفاده نمایید. توضیحات بیشتر در این مقاله ارائه شده است.
3- ✔ برای دانلود نسخه اصلی برنامه واتس آپ از چه طریقی می بایست اقدام کرد؟ ✔ همان طور که در این مقاله به طور کامل توضیح داده شد، جهت دانلود واتساپ برای کامپیوتر بهترین سایت برای دانلود، سایت واتس آپ به آدرس www.WhatsApp.com می باشد.

برای مشاوره دانلود واتس آپ برای کامپیوتر

برای مشاوره دانلود واتس آپ برای کامپیوتر

تماس با سامانه ها

نظرات کاربران

مجیدی 1401/04/16
برای استفاده از واتساپ روی کامپیوتر بدون اتصال گوشی به اینترنت کافیست نسخه بتا را بر روی گوشی همراه خود نصب کنید. ارسال پاسخ
علی 1401/04/09
روی ویندوز 11 نصب میشه؟ ارسال پاسخ
زیبا 1401/04/09
برای من نصب نمیشه ارسال پاسخ
ساره 1401/04/06
سلام. چه طوری اسکن کنم QRکد رو؟
پاسخ مشاور: سلام. در گوشی های به روز این قابلیت به طور پیش فرض وجود دارد و می توانید آن را پیدا کنید. اما اگر گوشی شما فاقد آن است، می توانید برنامه های اسکن را دانلود و نصب کنید.
بدون نام 1401/04/06
سلام. بدون گوشی هم میشه واتساپ رو به کامپیوتر وصل کرد؟
پاسخ مشاور: سلام. بله، اما باید ابتدا تنظیمات آن را در اپ گوشی انجام دهید که راهنمای آن در مقاله ارائه شده است.