واتساپ برای کامپیوتر

سوالات متداول
1- آیا امکان دسترسی به پیام های واتس آپ از طریق کامپیوتر بدون وصل بودن اینترنت گوشی وجود دارد؟ همان طور که در این مقاله به طور کامل توضیح داده شد، با نصب نسخه بتا بر روی گوشی همراه می توانید بدون اتصال گوشی به اینترنت از طریق کامپیوتر به واتساپ خود دسترسی داشته باشید.
2- آیا امکان استفاده از واتس آپ بدون نصب واتس آپ بر روی ویندوز وجود دارد؟ بله، در صورت عدم تمایل به نصب واتساپ بر روی ویندوز ، می توانید از نسخه تحت وب واتساپ استفاده نمایید. توضیحات بیشتر در این مقاله ارائه شده است.
3- برای دانلود نسخه اصلی برنامه واتس آپ از چه طریقی می بایست اقدام کرد؟ همان طور که در این مقاله به طور کامل توضیح داده شد، جهت دانلود واتساپ برای کامپیوتر بهترین سایت برای دانلود، سایت واتس آپ به آدرس www.WhatsApp.com می باشد.

برای مشاوره دانلود واتس آپ برای کامپیوتر

برای مشاوره دانلود واتس آپ برای کامپیوتر

تماس با سامانه ها

نظرات کاربران

مهدی خامی 1401/08/10
کارت ملی من کی میاد ارسال پاسخ
علی 1401/07/27
امتحان طرح مهرآفرین به کجا انجامید ؟ ارسال پاسخ
بدون نام 1401/07/22
سلامامروز ۲۲مهرماه هست اعلام شده که در این روز آزمون مهرآفرین برگزار می‌شود در صورتی که از منطقه ما هیچ اقدامی انجام نشده. پیش ثبت نام توسط کارگزینی انجام نشده وهیچ بخشنامه ای مبنی بر برگزاری آزمون تا این لحظه نداشتیم .آیا کل کشور به همین شکل هست ؟لطفا راهنمایی فرماییدچگونه در آزمون شرکت کنیم؟ ارسال پاسخ
نجمه 1401/07/13
طرح مهر افرین شامل معلمان مدارس غیر دولتی هم میشود؟ ارسال پاسخ