تغییر سن در اینستاگرام

سوالات متداول
1- کاربران به چه صورت باید تاریخ تولد خود را در اینستاگرام تصحیح کنند؟ همان طور که در این مقاله به طور کامل توضیح داده شد کاربران می توانند با ورود به بخش Personal Information Setting و انتخاب گزینه birthday تاریخ تولد خود را تصیحیح کنند.
2- به چه علت کاربران باید تاریخ تولد خود را در اینستاگرام ثبت کنند؟ در چند وقت اخیر اینستاگرام قانونی را ثبت کرده  است که کاربران زیر سیزده سال نمی توانند از این شبکه اجتماعی استفاده کنند به همین علت کاربران باید تاریخ تولد خود را در اینستاگرام ثبت کنند که توضیحات بیشتر در این مقاله ارائه شده است.
3- در صورت مسدود شدن حساب کاربری به علت محدودیت سنی، کاربران باید چه کنند؟ همان طور که در این مقاله به طور کامل توضیح داده شد کاربران باید از قسمت help مشکل خود را به اینستاگرام گزارش کنند و منتظر پاسخ شوند. 

برای مشاوره تغییر سن در اینستاگرام

برای مشاوره تغییر سن در اینستاگرام

تماس با سامانه ها

نظرات کاربران

ترانه 1401/04/20
چه قدر پیچیده کرده اینستا ارسال پاسخ
سمانه 1401/04/20
ممنون از مقاله خوبتون. ارسال پاسخ
بدون نام 1401/04/12
چرا باید تاریخ تولد رو بزنم؟
پاسخ مشاور: سلام. در چند وقت اخیر اینستاگرام قانونی را ثبت کرده است که کاربران زیر سیزده سال نمی توانند از این شبکه اجتماعی استفاده کنند.
متین 1401/04/12
در زمان ثبت درخواست تجدید نظر سن اینستاگرام حتما از فیلتر شکن استفاده کنید و گرنه در خواست شما به‌ درستی برای اینستاگرام ثبت نمی ‌شه. ارسال پاسخ
زهره 1401/04/08
سلام. چرا درست نمیشه؟ چه قدر باید منتظر بمونم؟ ارسال پاسخ
سلام 1401/04/08
اینستا به مشکل سنی برخورد کرده پیجم مسدود شده
پاسخ مشاور: سلام. از راهنمای مقاله کمک بگیرید.