سامانه ثبت و رسیدگی به شکایات بانک مرکزی crm.cbi.ir

سوالات متداول
1- سامانه شکایت وام ازدواج و فرزند چیست؟ همان طور که در مقاله توضیح داده شد، سامانه ارتباط مردمی بانک مرکزی به نشانی crm.cbi.ir، سایتی برای ثبت و رسیدگی به شکایات مردم در مورد وام های ازدواج و فرزندآوری است.
2- نحوه ثبت شکایت وام ازدواج و فرزند چگونه است؟ آن دسته از متقاضیانی که به هر یک از مراحل دریافت وام های ازدواج و فرزند معترض هستند و قصد ثبت شکایات خود را دارند، باید به سایت ارتباط مردمی بانک مرکزی مراجعه کنند و فرم درخواست را تکمیل نمایند که راهنمای آن در مقاله موجود می باشد.
3- آیا امکان پیگیری شکایت ثبت شده در سامانه شکایت وام ازدواج و فرزند وجود دارد؟ بله. همان طور که در مقاله نیز توضیح داده شد، پس از ثبت درخواست در سامانه ارتباط مردمی بانک مرکزی، یک کد پیگیری به کاربران داده می شود که از طریق آن می توان شکایات و اعتراضات ثبت شده را پیگیری کرد.

برای مشاوره ثبت شکایت وام ازدواج و فرزند

برای مشاوره ثبت شکایت وام ازدواج و فرزند

تماس با سامانه ها

نظرات کاربران

بدون نام 1401/04/25
من اعتراضم رو ثبت کردم منتظر نتیجه ام امیدوارم زود بیاد تکلیف معلوم شه ارسال پاسخ
محسن 1401/04/16
چه قدر طول میشه تا نتیجه شکایت بیاد؟ ارسال پاسخ
مجید در جواب محسن 1401/05/26
سلام الان ۲هفته ثبت شکایت کردم ولی هیچ اثری ندادن خداوکیل ادم ازهمه چیزناامیدمیشه اگه وام فرزنداوری نمیدن پس چرابانک قبول میکنه بعدمیگن منتظرباش تاتایین شعبه بشی الان۳ماهه
نادیا 1401/04/16
سلام. وام فرزند ثبت نام کردم اما هیچ جوابی نیومده ارسال پاسخ
عباس 1401/04/11
خوبه، به شرطی که پیگیری کنن درخواست ها رو ارسال پاسخ
بدون نام 1401/04/11
با توجه به تعداد زیاد شکایات و اعتراضات، بانک مرکزی تصمیم گرفت تا سامانه ثبت و رسیدگی به شکایات بانک مرکزی به نظرات اعتراضی متقاضیان وام های ازدواج و فرزندآوری در نظر گیرد تا افراد با مراجعه به آن، شکایات خود را ثبت کنند ارسال پاسخ