ارز مسافرتی ۱۴۰۲

سوالات متداول
1- وظیفه اصلی سامانه بر خط بازار متشکل ارز ایران چیست؟ همان طور که در این مقاله به طور کامل توضیح داده شد، توسعه سامانه به منظور آسان نمودن فرایند خرید ارز توسط اشخاص صورت گرفته و به مسافران کشورهای خارجی کمک می کند تا قبل از سفر، استعلام بگیرند.
2- چطور می توان ارز مسافرتی را دریافت کرد؟ برای این کار باید در سامانه ارز مسافرتی ثبت نام کنید و پس از احراز هویت و ارائه مدارک برای دریافت ارز درخواست ثبت کنید، توضیحات بیشتر در این مقاله ارائه شده است.
3- به چه روش هایی می توان ارز مسافرتی را به دست آورد؟ همان طور که در این مقاله به طور کامل توضیح داده شد، به دو روش حضوری و آنلاین و با استفاده از سامانه می توان ارز مسافرتی را خریداری کرد. به این صورت که شما می توانید هم از طریق صرافی ها و هم به صورت اینترنتی اقدام به خرید ارز کشور مقصد کنید.

برای مشاوره سامانه ارز مسافرتی

برای مشاوره سامانه ارز مسافرتی

تماس با سامانه ها

نظرات کاربران

لاله رودانی 1401/08/14
من به سختی وارد سایت شدم ودرست نتونستم پرش کنم وچواب نمیده ارسال پاسخ
مریم 1401/05/24
سلام وقت بخیر ارز مسافرتی رو برداشتن؟ ارسال پاسخ
کریمی 1401/05/03
سلام. من نمی تونم درخواست ارز رو ثبت کنم ارسال پاسخ
هاشمی 1401/05/01
دریافت ارز مسافرتی از صرافی با استفاده از وب سایت و سامانه، کد پیگیری دریافت خواهید کرد و با ارائه آن به شعب صرافی می توانید ارز خود را به صورت حضوری دریافت کنید. ارسال پاسخ
بیژن 1401/05/01
حداکثر سهمیه قابل دریافت از طرف دولت در سال ۱۴۰۱ برای مسافران دارای ویزا به صورت هوایی معادل با 2000 یورو بوده و برای کشور هایی که بدون ویزا به صورت هوایی مسافرت می کنند معادل با 300 یورو است. ارسال پاسخ