حالت روح واتساپ

سوالات متداول
1- حالت روح در واتساپ چیست؟ کاربرانی که می خواهند بدون اطلاع دیگر افراد پیام های ارسالی و استوری های آن ها را در واتساپ مشاهده کنند می توانند از قابلیت حالت روح در واتساپ استفاده کنند. توضیحات بیشتر در این مقاله ارائه شده است.
2- چگونه می توان حالت روح در واتساپ را فعال نمود؟ همان طور که در این مقاله به طور کامل توضیح داده شد برای این کار کاربران در مرحله اول باید وارد تنظیمات برنامه شده و سپس به بخش های " Account " و " Privacy " مراجعه نمایید.
3- فعال سازی حالت روح در نسخه فارسی و جی بی واتساپ چگونه است؟ در واتساپ فارسی زبان و همچنین دیگر برنامه های زیر مجموعه واتساپ مثل جی بی واتساپ، کاربران به همان روش مشابه در نسخه اصلی می توانند اقدام به فعال سازی حالت روح نمایند. توضیحات بیشتر در این مقاله ارائه شده است.

برای مشاوره حالت روح واتساپ

برای مشاوره حالت روح واتساپ

تماس با سامانه ها

نظرات کاربران

مهدی خامی 1401/08/10
کارت ملی من کی میاد ارسال پاسخ
علی 1401/07/27
امتحان طرح مهرآفرین به کجا انجامید ؟ ارسال پاسخ
بدون نام 1401/07/22
سلامامروز ۲۲مهرماه هست اعلام شده که در این روز آزمون مهرآفرین برگزار می‌شود در صورتی که از منطقه ما هیچ اقدامی انجام نشده. پیش ثبت نام توسط کارگزینی انجام نشده وهیچ بخشنامه ای مبنی بر برگزاری آزمون تا این لحظه نداشتیم .آیا کل کشور به همین شکل هست ؟لطفا راهنمایی فرماییدچگونه در آزمون شرکت کنیم؟ ارسال پاسخ
نجمه 1401/07/13
طرح مهر افرین شامل معلمان مدارس غیر دولتی هم میشود؟ ارسال پاسخ