تغییر رمز وای فای

سوالات متداول
1- جهت ورود به صفحه تنظیمات مودم می بایست از چه نام کاربری و رمزی استفاده کرد؟ همان طور که در این مقاله به طور کامل توضیح داده شد، در کلیه مودم های موجود در بازار نام کاربری و رمز عبور جهت ورود به صفحه تنظیمات مودم عبارت Admin می باشد.
2- جهت ورود به سایت تنظیمات مودم باید از چه آدرسی اقدام نمود؟ همان طور که در این مقاله به طور کامل توضیح داده شد، می بایست آدرس آی پی 192.168.1.1 را در نوار آدرس مرورگرتان وارد نمایید.
3- نحوه تغییر رمز وای فای مودم دی لینک به چه صورت است؟ برای تغییر رمز وای فای مودم دی لینک، کافیست وارد بخش تنظیمات مودم دی لینک شده و از بخش wireless security در مقابل گزینه Pre-Shared Key، نسبت به تغییر رمز وای فای مودم دی لینک اقدام نمایید. توضیحات بیشتر در این مقاله ارائه شده است.

برای مشاوره تغییر رمز وای فای

برای مشاوره تغییر رمز وای فای

تماس با سامانه ها

نظرات کاربران

مهدی خامی 1401/08/10
کارت ملی من کی میاد ارسال پاسخ
علی 1401/07/27
امتحان طرح مهرآفرین به کجا انجامید ؟ ارسال پاسخ
بدون نام 1401/07/22
سلامامروز ۲۲مهرماه هست اعلام شده که در این روز آزمون مهرآفرین برگزار می‌شود در صورتی که از منطقه ما هیچ اقدامی انجام نشده. پیش ثبت نام توسط کارگزینی انجام نشده وهیچ بخشنامه ای مبنی بر برگزاری آزمون تا این لحظه نداشتیم .آیا کل کشور به همین شکل هست ؟لطفا راهنمایی فرماییدچگونه در آزمون شرکت کنیم؟ ارسال پاسخ
نجمه 1401/07/13
طرح مهر افرین شامل معلمان مدارس غیر دولتی هم میشود؟ ارسال پاسخ