سامانه روادید الکترونیکی evisa.mfa.ir

سوالات متداول
1- سامانه روادید الکترونیکی را معرفی کنید؟ سامانه روادید الکترونیکی جمهوری اسلامی ایران، وب سایتی است که با هدف صدور ویزای الکترونیکی برای اتباع خارجی توسط وزارت امور خارجه راه اندازی شده است. توضیحات بیشتر در این مقاله ارائه شده است.
2- نحوه ورود به سامانه روادید الکترونیکی evisa.mfa.ir را شرح دهید؟ همان طور که در این مقاله به طور کامل توضیح داده شد  برای ورود به سامانه روادید الکترونیکی در صفحه نتایج نمایش داده شده بر روی لینک evisa.mfa.ir کلیک نمایید.
3- نحوه ثبت نام ویزای ایران از سایت روادید را شرح دهید؟ ابتدا برای شروع فرایند ثبت درخواست ویزای ایران به سایت روادید به آدرس الکترونیکی evisa.mfa.ir مراجعه کرده و سپس درخواست روادید فردی را انتخاب نمایید. توضیحات بیشتر در این مقاله ارائه شده است.

برای مشاوره سامانه روادید الکترونیکی

برای مشاوره سامانه روادید الکترونیکی

تماس با سامانه ها

نظرات کاربران

صمدی 1401/05/29
تمامی اتباع خارجی که به هر دلیلی از جمله کار، تحصیل و درمان قصد سفر به کشور ایران را داشته باشند، باید برابر مقررات بین المللی باید برای اخذ ویزای ایران اقدام نمایند. ارسال پاسخ
مهلا 1401/05/25
شرکت های معتبر خصوصی و دولتی که قصد دعوت از تجار و متخصصان خارجی برای حضور در کشور را دارند، می توانند از طریق لینک درخواست روادید در صفحه اصلی سامانه درخواست روادید الکترونیکی برای ثبت نام ویزای ایران اقدام نمایند. ارسال پاسخ
محمد 1401/05/13
سلام. من از اتباع افقانستانی هستم. برای اخذ ویزای الکترونیکی باید از طریق این سامانه اقدام کنم؟
پاسخ مشاور: سلام. بله.