سایت وادانا vadamap.iauec.ac.ir

سوالات متداول
1- ✔️ آدرس سایت وادانا دانشگاه آزاد اسلامی چیست ؟ ✔️ آدرس سایت آموزش مجازی وادانا، vadamap.iauec.ac.ir می باشد که لینک ورود به سایت در این مقاله گذاشته شده است.
2- ✔️ آیا امکان دانلود برنامه وادانا وجود دارد ؟ ✔️ همان طور که در مقاله توضیح داده شد، هنوز اپلیکیشنی برای سایت وادانا راه اندازی نشده است و دانشجو ها می توانند از طریق سرچ سایت vadana بر روی مرورگر گوشی خود از آن استفاده نمایند.
3- ✔️ در صورت بروز مشکل جهت ورود به سامانه وادانا چه اقدامی لازم است ؟ ✔️ دانشجویان در صورتی که جهت ورود به سایت وادانا مشکلی داشته باشند می توانند از طریق تماس با پشتیبانی مشکل خود را برطرف کنند که نحوه ارتباط با پشتیبانی در این مقاله گفته شده است.

برای مشاوره ورود و استفاده از امکانات سایت وادانا

برای مشاوره ورود و استفاده از امکانات سایت وادانا

تماس با سامانه ها

نظرات کاربران

مسعود 1400/12/26
سلام تا دیروز کلاس داشتم میتونستم وارد بشم از دیشب تا امروز هر چی تلاش میکنم وارد نمیشه...میشه راهنمایی کنید سایت قطع شده شد یا مشکلی دیگه دهره
پاسخ مشاور: سلام . مشکل ورود به سایت وادانا برطرف شد .
سیمین 1400/10/06
سلام.انتخاب واحد هم از سایت وادانا انجام میشه ؟
پاسخ مشاور: سلام. خیر، انتخاب واحد از طریق سایت آموزشیار انجام میشه.
صنم 1400/09/10
سلام . الان اگه زمان امتحان سایت وادانا مشکل داشته باشه چی میشه ؟
پاسخ مشاور: سلام در صورتی که امتحانات شما در سامانه وادانا برگزار میشه در صورت ایجاد اختلال در زمان برگزاری آزمون باید از طریق دانشگاه آزاد محل تحصیل تون پیگیری کنین.
علیرضا 1400/09/06
سلام. من تا چند روز پیش می‌ تونستم تو سامانه وادانا در کلاس مجازی شرکت کنم ولی الان وقتی وارد میشم می نویسه ورود نامعتبر بدهی هم ندارم مشکل چیه
پاسخ مشاور: سلام. احتمالا مشکل از سامانه وادانا دانشگاه آزاد هستش مجددا در ساعت دیگری وارد سامانه بشین در صورتی که موفق به ورود نشدین با واحد آموزش دانشگاه محل تحصیل تون تماس بگیرین.
زهرا 1400/08/17
سلام روزتون بخیر من در قست نام کاربری و رمز شماره دانشجویی را وارد می کنم ولی متاسفانه نمی تونم وارد سامانه بشم و کلاس ها رو ببینم . چه راهنمایی می فرمائید
پاسخ مشاور: سلام . باید منتظر بمونین تا اطلاعات شما در سامانه وادانا دانشگاه آزاد بارگزاری شه .
محمد رضا 1400/07/17
سلام آیا کلاس های دانشگاه آزاد حضوریه ؟
پاسخ مشاور: سلام . در حال حاضر به طور قطعی مشخص نیست، احتمالا آموزش در سال تحصیلی جدید به صورت مجازی خواهد بود و کلاس های مجازی دانشگاه آزاد در سامانه وادانا برگزار میشه.
پریسا 1400/07/04
سلام ایا با گوشی می توان کلاس های ضبط شده وادانا را مشاهده کرد؟
پاسخ مشاور: سلام. خیر با گوشی فقط می تونین به کلاس های انلاین اتصال پیدا کنین، برای مشاهده کلاس های ضبط شده در سامانه وادانا دانشگاه آزاد به کامپیوتر نیاز دارین.