سامانه زائریاب

سوالات متداول
1- سامانه زائریاب چیست؟ سامانه زائریاب همکاری واحد راهنمایی حجاج به منظور امداد رسانی به زائرین در ایام تشرف راه اندازی و فعال شده است که توضیحات بیشتر در این مقاله ارائه شده است.
2- نحوه ورود به سامانه زائریاب به چه صورتی می باشد؟ به منظور ورود به سامانه زائریاب به آدرس اینترنتی (survey.porsline.ir/s/GImB8BN/#?ref=wh) مراجعه نمایید. که لینک ورود به سایت در این مقاله ارائه شده است.
3- برنامه زائریاب دارای چه امکاناتی است؟ این برنامه دارای امکاناتی از قبیل امکان ارسال اطلاعات مدیران کاروان ها، درخواست کمک اضطراری و استفاده از موقعیت مکانی است که توضیحات بیشتر در این مقاله ارائه شده است. 

برای مشاوره سامانه زائریاب

برای مشاوره سامانه زائریاب

تماس با سامانه ها

نظرات کاربران

محمد رضا بشارتی 1401/06/30
سلام پیاده روی اربعین یک توفیق بود که نصیبم شد. ولی به علت عدم نظارت کاستی هایی هم بود که ان شاءالله سالهای بعد بر طرف شود. از جمله تلویزیون اعلام کرد که بلیط اتوبوس مشهد مهران در حالت عادی 330 هزار تومان است که با 70 درصد افزایش به علت یک سر خالی بودن می شود540 هزار تومان وقتی ساعت 8 و نیم صبح به ترمینال مشهد رفتیم گفتند از ساعت 5 صبح فقط اسم می نویسند فعلا بلیط خبری نیست . ساعت ده صبح اومدند چند تا بلیط فروختند و رفتند بعد تو بازار سیاه بلیط یک میلیون و دویست و یک میلیون و صد بلیط ها رو فروختند که ما هم از سر مجبوری در بازار سیاه بلیط یک میلیون و صد هزار تومان خریدیم و رفتیم و 25 ساعت تو راه بودیم و جالب اینکه شرکت مسافر بری به هیچکداممان بلیط هم نداد فقط یک بطری آب در کل مسیر دادند. و جالبتر اینکه از برگشت هم همان یک میلیون و صد می گرفتند در حالیکه هواپیما بلیطش یک میلیون صد تا یک میلیون و چهارصد بود و ما در برگشت با هواپیما به یک ساعت و چهل دقیقه از آبادان اومدیم مشهد. اگر برشرکتهای اتوبوسرانی نظارت بیشتری باشد بهتر است. دیگر اینکه سال 96 روز اربعین از فرودگاه ایلام به مشهد اومدیم که در خود فرودگاه ایلام هم سپاه و هم نیروی هوایی موکب زده بودند و از زائرین پذیرایی می کردند ولی نه در فرودگاه اهواز که سال 97 روز اربعین از آنجا به مشهد آمدم و نه در فرودگاه آبادان در سال1401 هیچ موکبی نبود و مجبور شدیم شام یک کیک ده هزارتومانی را به 15 هزارتومان از فروشگاه فرودگاه بخریم و همان شاممان باشد. ارسال پاسخ
حسنی 1401/05/30
برای اربعین هم میشه استفاده کرد؟ ارسال پاسخ
اکبری 1401/05/23
چه طوری نصب کنم؟ ارسال پاسخ
اسما 1401/05/22
تمامی زائرین محترم در مشاعر مقدسه در ایام حج می توانند از طریق برنامه زائریاب موقعیت مکانی خود را به کاروان خود ارسال نمایند. ارسال پاسخ