دریافت کارنامه قلم چی

سوالات متداول
1- جهت دریافت کارنامه قلم چی می بایست به چه سایتی مراجعه نماییم؟ همان طور که در این مقاله به طور کامل توضیح داده شد، جهت دریافت کارنامه قلم چی می بایست به آدرس اینترنتی www.kanoon.ir مراجعه نمایید.
2- نحوه دریافت کارنامه قلم چی کانون با کد ملی چگونه است؟ جهت دریافت کارنامه قلم چی با کد ملی ابتدا می بایست به وب سایت کانون مراجعه نموده و از طریق گزینه ورود به صفحه شخصی و وارد نمودن شمارنده و کد ملی نسبت به وارد شدن به صفحه و دریافت کارنامه اقدام نمایید. توضیحات بیشتر در این مقاله ارائه شده است.
3- جهت دریافت کارنامه قلم چی می بایست چه زمانی به سایت کانون مراجعه نماییم؟ همان طور که در این مقاله به طور کامل توضیح داده شد پس برگزاری آزمون اطلاعیه زمان دریافت کارنامه بر روی سایت کانون قرار گرفته و عصر همان روز کارنامه در صفحه شخصی دانش آموزان قرارخواهد گرفت.

برای مشاوره دریافت کارنامه قلم چی

برای مشاوره دریافت کارنامه قلم چی

تماس با سامانه ها

نظرات کاربران

سعید شهنواز 1402/06/25
سلام چقدر زمان میبرد کارت هوشمند موقت بهم بدن ارسال پاسخ
مهدی خامی 1401/08/10
کارت ملی من کی میاد ارسال پاسخ
علی 1401/07/27
امتحان طرح مهرآفرین به کجا انجامید ؟ ارسال پاسخ
بدون نام 1401/07/22
سلامامروز ۲۲مهرماه هست اعلام شده که در این روز آزمون مهرآفرین برگزار می‌شود در صورتی که از منطقه ما هیچ اقدامی انجام نشده. پیش ثبت نام توسط کارگزینی انجام نشده وهیچ بخشنامه ای مبنی بر برگزاری آزمون تا این لحظه نداشتیم .آیا کل کشور به همین شکل هست ؟لطفا راهنمایی فرماییدچگونه در آزمون شرکت کنیم؟ ارسال پاسخ
نجمه 1401/07/13
طرح مهر افرین شامل معلمان مدارس غیر دولتی هم میشود؟ ارسال پاسخ