افتتاح حساب غیرحضوری بانک شهر

سوالات متداول
1- افتتاح حساب در بانک شهر به چند صورت انجام می گیرد؟ برای افتتاح حساب غیرحضوری و آنلاین در بانک شهر می توانید به دو روش استفاده از نرم افزار اینترنت بانک شهر و دستگاه های VTM بانک شهر اقدام کنید که هر دو روش در این مقاله توضیح داده شده است.
2- چه مدارکی برای افتتاح حساب غیرحضوری بانک شهر لازم است؟ برای افتتاح حساب اینترنتی بانک شهر به ارائه مدارکی چون تصویر پشت و روی کارت ملی هوشمند و برای افتتاح حساب از طریق دستگاه VTM به ارائه اصل مدارک کارت ملی و شناسنامه نیاز دارید که سایر مدارک لازم در این مقاله گفته شده است.
3- نحوه افتتاح حساب اینترنتی بانک شهر به چه صورت است؟ برای افتتاح حساب غیرحضوری بانک شهر ابتدا بایستی وارد سایت بانک شهر شوید و پس از وارد کردن کد کاربری و رمز عبور، تمامی مراحل افتتاح حساب را انجام دهید که راهنمای تصویری نحوه افتتاح حساب در این مقاله ارائه شده است.

برای مشاوره افتتاح حساب غیرحضوری بانک شهر

برای مشاوره افتتاح حساب غیرحضوری بانک شهر

تماس با سامانه ها

نظرات کاربران

کیوان نورمحمدی زازرمی 1401/07/27
با سلام خسته نباشید ببخشید درخواست عابر بانک رسالت را داشتم با سلام خسته نباشید خدمت شما همکاران محترم ارسال پاسخ
کیوان نورمحمدی زازرمی 1401/07/27
با سلام خسته نباشید ببخشید درخواست عابر بانک شهر را داشتم ارسال پاسخ
عرفان 1401/07/14
باسلام من افتتاح حساب کردم حتی کارت هم برام صادرشدولی متاسفانه پستچی آدرس روپیدانکرده بودبرگشت زده بودرفتم پست شهرمون گفت ماهمدوباره برگشت زدیم رفته تهران من باید چطورکارتم رو تحویل بگیرم ارسال پاسخ
شریفی 1401/07/12
سلام برای افتتاح حساب چرا تصویر رو تایید نمیکنه؟ ارسال پاسخ
بزرگ 1401/05/30
سلامبزرگواران وقتی می فرمایید افتتاح حساب غیرحضوری یعنی هر فردی برای اولین بار هم بخواهد افتتاح حساب کند باید بتواند در حالی که برای اینترنت بانک باید به شعبه بانک مراجعه کنیم خب همانجا افتتاح حساب میکنیم دیگر چه نیازی به غیرحضوری بودن دارد.مثلا بانک مهر ایران بدون نیاز به حضور به صورت اینترنتی تمام مراحل را انجام داده و حتی کارت هم صادر می کند این یعنی غیرحضوری... ارسال پاسخ