سایت فدراسیون پزشکی ورزشی

سوالات متداول
1- چگونه وارد سایت فدراسیون پزشکی ورزشی شویم؟ همان طور که در این مقاله به طور کامل توضیح داده شد  برای ورود به سایت فدراسیون پزشکی ورزشی باید به نشانی اینترنتی ifsm.ir مراجعه کنید.
2- نحوه ثبت نام در دوره های آموزشی فدراسیون پزشکی ورزشی به چه صورت است؟ برای ثبت نام در دوره های آموزشی فدراسیون پزشکی ورزشی ابتدا باید به نشانی ifsm.ir بروید و در قسمت سمت چپ صفحه روی گزینه « ثبت نام دوره های آموزشی» کلیک کنید. توضیحات بیشتر در این مقاله ارائه شده است.
3- نحوه نوبت دهی خدمات درمانی سامانه فدراسیون پزشکی ورزشی به چه صورت است؟ برای دریافت نوبت خدمات درمانی ابتدا وارد سامانه فدراسیون پزشکی شده و از قسمت سمت چپ صفحه گزینه « برنامه درمانگاه و نوبت دهی را انتخاب و سپس مراحل دریافت نوبت را دنبال کنید. توضیحات بیشتر در این مقاله ارائه شده است. 

برای مشاوره سایت فدراسیون پزشکی ورزشی

برای مشاوره سایت فدراسیون پزشکی ورزشی

تماس با سامانه ها

نظرات کاربران

سعید شهنواز 1402/06/25
سلام چقدر زمان میبرد کارت هوشمند موقت بهم بدن ارسال پاسخ
مهدی خامی 1401/08/10
کارت ملی من کی میاد ارسال پاسخ
علی 1401/07/27
امتحان طرح مهرآفرین به کجا انجامید ؟ ارسال پاسخ
بدون نام 1401/07/22
سلامامروز ۲۲مهرماه هست اعلام شده که در این روز آزمون مهرآفرین برگزار می‌شود در صورتی که از منطقه ما هیچ اقدامی انجام نشده. پیش ثبت نام توسط کارگزینی انجام نشده وهیچ بخشنامه ای مبنی بر برگزاری آزمون تا این لحظه نداشتیم .آیا کل کشور به همین شکل هست ؟لطفا راهنمایی فرماییدچگونه در آزمون شرکت کنیم؟ ارسال پاسخ
نجمه 1401/07/13
طرح مهر افرین شامل معلمان مدارس غیر دولتی هم میشود؟ ارسال پاسخ