پرداخت قبض برق

سوالات متداول
1- پرداخت قبض با استفاده از سامانه برق من چگونه انجام می شود؟ با ثبت نام در این سامانه از طریق شماره همراه می توان به پنل پرداخت قبض، مشاهده وضعیت قبوض و همچنین قبض های پرداختی دسترسی داشت که راهنمای تصویری نحوه پرداخت قبض برق از طریق برق من در این مقاله ارائه شده است.
2- سایت قبضینو چه قابلیت هایی برای پرداخت قبوض ارائه می دهد؟ به مانند سایت های دیگر فعال در این زمینه، کاربر می تواند از این طریق به پرداخت قبوض، مشاهده وضعیت قبوض سابق، پرداختی های گذشته و ... بپردازد. از مزیت های اصلی این پلتفرم می توان به سرعت و دقت در انجام تراکنش ها اشاره داشت، توضیحات بیشتر در این مقاله ارائه شده است.
3- کدام پلتفرم بهترین روش پرداخت قبوض را ارائه می دهد؟ هر سایت دارای مزایا و عیوب بخصوص خود است که باعث شده برای دسته از افراد مناسب باشد و برای دسته ای دیگر پیشنهاد نشود. از این جهت هر فرد با توجه به سلیقه و نیاز های خود می تواند به انتخاب پلتفرم مورد نظر خود بپردازد. توضیحات بیشتر در این مقاله ارائه شده است.

برای مشاوره پرداخت قبض برق

برای مشاوره پرداخت قبض برق

تماس با سامانه ها

نظرات کاربران

.... 1401/07/06
برای اینکه فرآیند اصلاح اطلاعات فردی نظیر شماره تلفن قبض برق به آسانی انجام شود. مشترکان می توانند بدون مراجعه حضوری و تنها با استفاده از سامانه پیامکی و ارسال پیامک شماره تلفن قبض برق خود را تغییر دهند. برای این کار تنها کافی است تا پیامکی حاوی شناسه قبض برق را به سرشماره 10001521 ارسال کنید ارسال پاسخ
رضا 1401/07/06
ممنون. عالی
پاسخ مشاور: ممنون از بازخورد.
هما 1401/06/16
یلام از طریق سایت tbtb.ir هیچ قبضی برای من صادر نشد. ارسال پاسخ
بدون نام 1401/06/16
رای این کار می توان به صورت حضوری به شعب سامانه برق در شهر مراجعه کرد و با ارائه کد ملی شناسه قبض برق را دریافت کرد. همچنین می توان به صورت غیرحضوری با پشتیبانان شرکت برق ارتباط برقرار کرد و سپس با ارائه کد ملی، مخاطب می تواند در سریع ترین زمان ممکن و بدون دردسر شناسه قبض برق خود را دریافت کند. ارسال پاسخ
نادر 1401/06/07
سلام. من شماره کنتور رو به شماره 500040121 ارسال می کنم ولی پیامی دریافت نمی کنم.
پاسخ مشاور: با سلام. شماره کنتر را به همراه *3 به شماره 500040121 ارسال کند. برای نمونه 09085254#3 باید به شماره مذکور ارسال شود.
بدون نام 1401/06/07
برنامه آپ رو از کجامیشه دانلود کرد؟
پاسخ مشاور: با سلام. در سامانه آپ asanpardakht.ir لینک دانلودش قرار داده شده است.