سامانه احراز هویت سجام

سوالات متداول
1- ✔️ چگونه می توان احراز هویت در منزل را انجام داد؟ ✔️ کاربر می تواند از اپلیکیشن سیگنال برای اینکار استفاده کند و با طی کردن مراحل ذکر شده در راهنمای تصویری، احراز هویت را در منزل انجام دهد. قابل توجه است که استفاده از اپلیکیشن احراز هویت سجام نیز ممکن خواهد بود که در این مطلب به صورت جامع و کامل به آن اشاره شده است.
2- ✔️ مهم ترین مدارکی که باید در مراحل احراز هویت ارائه شود، کدام اند؟ ✔️ کد ملی، مشخصات فردی و همچنین شماره تلفن را می توان از مهم ترین مدارک در این زمینه دانست که در این مطلب به صورت کامل در رابطه با آن صحبت شده است.
3- ✔️ کدام یک از روش های احراز هویت سجام بهتر است؟ ✔️ مزیت های احراز هویت الکترونیکی به نسبت روش های دیگر نظیر احراز هویت حضوری با مراجعه به دفاتر پیشخوان بسیار بیشتر است که در این مطلب به صورت جامع و کامل در رابطه با آن صحبت شده است.

برای مشاوره سامانه احراز هویت سجام 

برای مشاوره سامانه احراز هویت سجام 

تماس با سامانه ها

نظرات کاربران

مهدی خامی 1401/08/10
کارت ملی من کی میاد ارسال پاسخ
علی 1401/07/27
امتحان طرح مهرآفرین به کجا انجامید ؟ ارسال پاسخ
بدون نام 1401/07/22
سلامامروز ۲۲مهرماه هست اعلام شده که در این روز آزمون مهرآفرین برگزار می‌شود در صورتی که از منطقه ما هیچ اقدامی انجام نشده. پیش ثبت نام توسط کارگزینی انجام نشده وهیچ بخشنامه ای مبنی بر برگزاری آزمون تا این لحظه نداشتیم .آیا کل کشور به همین شکل هست ؟لطفا راهنمایی فرماییدچگونه در آزمون شرکت کنیم؟ ارسال پاسخ
نجمه 1401/07/13
طرح مهر افرین شامل معلمان مدارس غیر دولتی هم میشود؟ ارسال پاسخ