نتایج بدون کنکور دانشگاه آزاد

سوالات متداول
1- ✔️ نتایج بدون کنکور دانشگاه آزاد چه زمانی اعلام می شود؟ ✔️ نتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد معمولا یک ماه بعد از انتخاب رشته اعلام می شود که زمان دقیق اعلام نتایج در این مقاله ارائه شده است.
2- ✔️ نتایج ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور از طریق چه سایت اعلام می شود ؟ ✔️ این نتایج از طریق همان سایت دانشگاه آزاد به نشانی اینترنتی azmoon.org اعلام می شود که لینک ورود به سایت در این مقاله ارائه شده است.
3- ✔️ داوطلبان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه ازاد به چه اطلاعاتی نیاز دارند ؟ ✔️ از جمله اطلاعات لازم برای مشاهده نتایج ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور وارد کردن کد ملی داوطلب است که نحوه مشاهده نتایج در این مقاله ارائه شده است.

برای مشاوره اعلام نتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

برای مشاوره اعلام نتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

تماس با سامانه ها

نظرات کاربران

ثریا 1401/06/28
ثبت‌ نام بدون کنکور در این دانشگاه، تنها معطوف به ترم مهرماه نیست و داوطلبان می‌ توانند برای ترم بهمن نیز در این دانشگاه به ‌صورت بدون آزمون ثبت ‌نام کنند ارسال پاسخ
ثریا 1401/06/28
سلام. من چجوری می تونم بدون آزمون آزاد شرکت کنم؟ ارسال پاسخ
نازنین زهرا 1401/06/10
دانشگاه آزاد از سامانه‌ azmoon.org برای ثبت ‌نام و همچنین نتایج ثبت‌ نام بدون کنکور دانشگاه آزاد استفاده می ‌کند. ارسال پاسخ
امیرحسین 1401/06/10
سلام. زمان دقیق ثبت نام بهمن کی هست؟
پاسخ مشاور: با سلام. معمولاً زمان ثبت‌ نام بدون کنکور برای ترم بهمن‌ ماه، از اواسط دی ماه شروع می‌ شود. در صورتی که زمان دقیقش مشخص بشه در مقاله اطلاع رسانی خواهد شد.
حسام 1401/06/02
اعلام نتایج از طریق سایت دانشگاهه یا مرکز سنجش و پذیرش ؟
پاسخ مشاور: با سلام. اطلاع رسانی از طریق سایت دانشگاه هم انجام میشه ولی برای مشاهده نتایج باید به سایت سنجش و پذیرش مراجعه کنید.
نگار بهمنی 1401/06/02
سلام برای ورود به سایت دانشگاه، برای شناسه باید کد ملی بزنیم یا شماره دانشجویی؟
پاسخ مشاور: با سلام. هر شناسه ای که موقع ثبت نام در سایت وارد کردید.