سامانه آی کاپ

سوالات متداول
1- سامانه آی کاپ بانک رسالت چیست؟ سامانه آیکاپ بانک رسالت جهت دریافت خدمات غیر حضوری بوده که فرد می تواند بدون مراجعه حضوری از خدمات داخل سامانه و نرم افزار آن استفاده نماید، توضیحات بیشتر در این مقاله ارائه شده است.
2- آدرس اینترنتی سامانه آی کاپ بانک رسالت چیست؟ آدرس اینترنتی سامانه آی کاپ بانک رسالت icup.ir می باشد و افراد می توانند با وارد کردن آدرس در مرورگر خود از خدمات اینترنتی بهره مند شوند که لینک ورود به سامانه در این مقاله ارائه شده است.
3- امکانات سامانه آی کاپ بانک رسالت شامل چه مواردی است؟ امکانات سامانه آیکاپ بانک رسالت شامل کارت به کارت، دریافت دستگاه کارتخوان، استعلام و پرداخت قبوض، شارژ و بسته های اینترنتی، برآورد تسهیلات، معرفی وام و غیره می شود، توضیحات بیشتر در این مقاله ارائه شده است.

برای مشاوره سامانه آی کاپ

برای مشاوره سامانه آی کاپ

تماس با سامانه ها

نظرات کاربران

مهدی خامی 1401/08/10
کارت ملی من کی میاد ارسال پاسخ
علی 1401/07/27
امتحان طرح مهرآفرین به کجا انجامید ؟ ارسال پاسخ
بدون نام 1401/07/22
سلامامروز ۲۲مهرماه هست اعلام شده که در این روز آزمون مهرآفرین برگزار می‌شود در صورتی که از منطقه ما هیچ اقدامی انجام نشده. پیش ثبت نام توسط کارگزینی انجام نشده وهیچ بخشنامه ای مبنی بر برگزاری آزمون تا این لحظه نداشتیم .آیا کل کشور به همین شکل هست ؟لطفا راهنمایی فرماییدچگونه در آزمون شرکت کنیم؟ ارسال پاسخ
نجمه 1401/07/13
طرح مهر افرین شامل معلمان مدارس غیر دولتی هم میشود؟ ارسال پاسخ