سایت تیز آزما tizazma.ir

سوالات متداول
1- ✔️ هدف از ایجاد سایت تیز آزما دانشگاه علمی کاربردی چیست؟ ✔️ هدف از ایجاد این سامانه ارائه خدمات غیر حضوری به دانشجویان دانشگاه علمی کاربردی می باشدکه توضیحات کامل تر در این مقاله داده شده است.
2- ✔️ آدرس سایت تیزازما دانشگاه علمی کاربردی چیست؟ ✔️ آدرس سایت تیزازما دانشگاه علمی کاربردی tizazma.ir می باشد که لینک ورود به سایت در این مقاله قرار داده شده است.
3- ✔️ سایت تیز ازما دانشگاه علمی کاربردی چه امکاناتی را در اختیار کاربران قرار می دهد؟ ✔️ از جمله امکانات این سامانه تیزازما برگزاری کلاس های آنلاین و آفلاین می باشد که سایر امکانات در این مقاله گفته شده است.

برای مشاوره سامانه تیز آزما علمی کاربردی tizazma.ir

برای مشاوره سامانه تیز آزما علمی کاربردی tizazma.ir

تماس با سامانه ها

نظرات کاربران

رضائی 1401/05/29
خیلی سامانه خوبی بود کاش برای بعضی دروس ادامه داشت برای ما که شاغل بودیم از کلاس ها استفاده میکردیم باز هم تشکر میکنم از مسولین این امر واساتید محترم ارسال پاسخ
فتح علی ظاهری عبده وند 1400/10/18
سلام ازاینکه کلاسها وامتحانات غیر حضوری هستند ممنونیم چون نمیتونیم مرخصی بگیریم ارسال پاسخ
عبدالمجیدایزدی 1400/09/18
عالیه ارسال پاسخ
جعفری 1400/09/15
سلام برای ورود به کلاس از طریق لب تاب مشکل دارم.
پاسخ مشاور: سلام. برای ورود به سامانه تیز آزما علمی کاربردی از مرورگر کروم و یا فایر فاکس استفاده کنین.
علی 1400/07/06
سلام. چطور می تونم وارد سایت تیزآزما بشم؟
پاسخ مشاور: سلام. برای ورود به تیز آزما می تونین از لینک داخل مقاله کمک بگیرین.
حسینی 1400/06/16
سلام . امتحانات پایان دانشگاه علمی کاربردی حضوریه یا غیر حضوری؟
پاسخ مشاور: سلام. با توجه به شیوع ویروس کرونا احتمالا امتحانات دانشگاه علمی کاربردی به صورت غیر حضوری در سامانه تیزازما برگزار میشه.
کرمی 1400/06/16
سلام برای ورود به کلاس فقط با گوشی میتونم وارد تیزازما بشم. چه نرم افزاری باید نصب کنم تا بتونم با لب تاب هم وارد این سایت بشم؟
پاسخ مشاور: سلام . برای ورود به سامانه تیز آزما علمی کاربردی از مرورگر کروم و یا فایر فاکس استفاده کنین، در صورتی که موفق نشدین با استفاده از لپ تاپ وارد برنامه بشین باید تنظیمات و برنامه های سیستم تون رو چک کنین.