سامانه جانا

سوالات متداول
1- ✔️ مرورگر پیشنهادی برای ثبت نام در سامانه جانا چیست؟ ✔️ با توجه به متن مقاله، مرورگر فایر فاکس مرورگر پیشنهادی خود سامانه به کاربران می باشد که لینک های دانلود آن در سامانه قرار داده شده است. توضیحات بیشتر در این مقاله ارائه شده است.
2- ✔️ در صورت فراموشی رمز عبور کاربر در سامانه جانا چه باید کرد؟ ✔️ همان طور که در این مقاله به طور کامل توضیح داده شد، کاربران ابتدا باید وارد نشانی اینترنتی سامانه شده و سپس گزینه «رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟» را انتخاب کنند. 
3- ✔️ چه اماکنی می توانند در سامانه جانا ثبت نام کنند؟​ ✔️ با توجه به متن مقاله، تمامی مراکز اقامتی و پذیرایی شامل هتل، هتل آپارتمان، مهمان پذیر و ... می توانند اطلاعات خود را در سامانه جانا ثبت نمایند. توضیحات بیشتر در این مقاله ارائه شده است.

برای مشاوره ورود به سامانه جانا

برای مشاوره ورود به سامانه جانا

تماس با سامانه ها

نظرات کاربران

مهدی خامی 1401/08/10
کارت ملی من کی میاد ارسال پاسخ
علی 1401/07/27
امتحان طرح مهرآفرین به کجا انجامید ؟ ارسال پاسخ
بدون نام 1401/07/22
سلامامروز ۲۲مهرماه هست اعلام شده که در این روز آزمون مهرآفرین برگزار می‌شود در صورتی که از منطقه ما هیچ اقدامی انجام نشده. پیش ثبت نام توسط کارگزینی انجام نشده وهیچ بخشنامه ای مبنی بر برگزاری آزمون تا این لحظه نداشتیم .آیا کل کشور به همین شکل هست ؟لطفا راهنمایی فرماییدچگونه در آزمون شرکت کنیم؟ ارسال پاسخ
نجمه 1401/07/13
طرح مهر افرین شامل معلمان مدارس غیر دولتی هم میشود؟ ارسال پاسخ