سایت مترجم گوگل ترنسلیت translate.google.com

سوالات متداول
1- ✔️ چطور می توان متن انگلیسی را به طور آنلاین فارسی ترجمه کرد ؟ ✔️ همان طور که در این مقاله توضیح داده شد، با ورود به سایت مترجم گوگل ترنسلیت می توان متن را را به طور آنلاین به زبان دلخواه ترجمه کرد.
2- ✔️ آیا امکان ترجمه اسکن عکس با گوگل وجود دارد ؟ ✔️ بله، با ورود به سایت google translate می توان اسکن عکس را نیز ترجمه کرد که توضیحات بیشتر در این مقاله داده شده است.
3- ✔️ سایت گوگل ترنسلیت پیشرفته چه امکاناتی را در اختیار کاربران قرار می دهد ؟ ✔️ کاربران با ورود به سایت مترجم گوگل می توانند از امکاناتی مثل ترجمه صورتی کلمات، ترجمه آنی با دوربین و .. استفاده کنند که سایر امکانات ارائه شده در این مقاله گفته شده است.

برای مشاوره نحوه استفاده از مترجم گوگل

برای مشاوره نحوه استفاده از مترجم گوگل

تماس با سامانه ها

نظرات کاربران

سحر 1400/09/10
برای ترجمه یک متن یا یک کلمه می توان به جای تایپ کردن کلمه، از طریق میکروفن آن کلمه را برای سرویس مترجم گوگل خواند تا سرویس بتواند آن کلمه را به صورت صوتی ترجمه کند. ارسال پاسخ
سمانه 1400/08/08
از کجا میتونم برنامه گوگل ترنسلیت بری اندروید را دانلود کنم ؟
پاسخ مشاور: برای دانلود نسخه اندروید این برنامه می تونین از طریق سایت گوگل پلی اقدام کنید و یا از طریق این مقاله آن را دانلود کنید.
سمانه 1400/08/05
سلام. امکان ترجمه انگلیسی به فارسی هم وجود دارد؟
پاسخ مشاور: سلام. بله.
زهرا 1400/07/12
سلام. پس چرا ترجمه نکرد؟
پاسخ مشاور: سلام. احتمالا مشکل از مرورگر شما باشد. استفاده از مرورگر « گوگل کروم » از آنجا که محصول خود گوگل است در نمایش صحیح امکانات گوگل تناسب خوبی دارد.