سامانه مدیریت یادگیری دانشگاه فرهنگیان

سوالات متداول
1- ✔️ هدف از ایجاد سامانه مدیریت یادگیری دانشگاه فرهنگیان چیست ؟ ✔️ همان طور که در این مقاله توضیح داده شد، سامانه مدیریت یادگیری دانشگاه فرهنگیان با هدف ارائه خدمات غیر حضوری آموزشی به دانشجو معلمان و اساتید این دانشگاه روی کار آمده است.
2- ✔️ کلاس های آموزش مجازی دانشجویان دانشگاه فرهنگیان در چه سایتی برگزار می شود ؟ ✔️ کلاس های آموزش مجازی دانشگاه فرهنگیان در سایت lms1.cfu.ac.ir برگزار می شود که لینک ورود به کلاس در این مقاله گذاشته شده است.
3- ✔️ رمز عبور لازم برای ورود به سامانه مدیریت یادگیری دانشگاه فرهنگیان چیست ؟ ✔️ همان طور که در این مقاله نیز به طور کامل گفته شد، رمز عبور دانشجو معلمان برای ورود به سامانه آموزش مجازی، برابر کد ملی و رمز عبور اساتید در سامانه آموزش مجازی فرهنگیان برابر کد استادی آن ها می باشد.

برای مشاوره شرکت در کلاس های آموزش مجازی دانشگاه فرهنگیان

برای مشاوره شرکت در کلاس های آموزش مجازی دانشگاه فرهنگیان

تماس با سامانه ها

نظرات کاربران

سعید شهنواز 1402/06/25
سلام چقدر زمان میبرد کارت هوشمند موقت بهم بدن ارسال پاسخ
مهدی خامی 1401/08/10
کارت ملی من کی میاد ارسال پاسخ
علی 1401/07/27
امتحان طرح مهرآفرین به کجا انجامید ؟ ارسال پاسخ
بدون نام 1401/07/22
سلامامروز ۲۲مهرماه هست اعلام شده که در این روز آزمون مهرآفرین برگزار می‌شود در صورتی که از منطقه ما هیچ اقدامی انجام نشده. پیش ثبت نام توسط کارگزینی انجام نشده وهیچ بخشنامه ای مبنی بر برگزاری آزمون تا این لحظه نداشتیم .آیا کل کشور به همین شکل هست ؟لطفا راهنمایی فرماییدچگونه در آزمون شرکت کنیم؟ ارسال پاسخ
نجمه 1401/07/13
طرح مهر افرین شامل معلمان مدارس غیر دولتی هم میشود؟ ارسال پاسخ