حساب وکالتی بانک ملت

سوالات متداول
1- حساب وکالتی بانک ملت چیست؟ حساب وکالتی بانک ملت یکی از راه های انجام معاملات و پرداخت وجوه معاملا بازار بورس کالا است. به این صورت که مبلغ معامله در حساب وکالتی خریدار مسدود می شود و پس از نهایی شدن خرید مبلغ به حساب کارگزار انتقال می یابد. این موضوع به طور کامل در متن شرح داده شده است.
2- نحوه افتتاح حساب وکالتی بانک ملت به چه صورت است؟ برای افتتاح حساب وکالتی بانک ملت ابتدا باید یک حساب کوتاه مدت در این بانک افتتاح کرد و پس از آن از طریق سامانه اینترنتی بانک ملت حساب سپرده را به حساب وکالتی تبدیل کرد. اطلاعات بیشتر در این مورد در متن آورده شده است.
3- افتتاح حساب وکالتی بانک ملت از طریق چه سامانه ای انجام می شود؟ برای افتتاح حساب وکالتی بانک ملت باید به سامانه اینترنتی بستام مراجعه کرد. مراحل انجام این کار با جزئیات کامل در متن شرح داده شده است.

برای مشاوره افتتاح حساب وکالتی بانک ملت

برای مشاوره افتتاح حساب وکالتی بانک ملت

تماس با سامانه ها

نظرات کاربران

بدون نام 1403/02/29
سلام برای ثبت نام خودرو برقی از چه زمانی میتونم حسابم رو وکالتی کنم؟
پاسخ مشاور: سلام متقاضیان طرح خودرو برقی از ۲۷ اردیبهشت تا 2 خرداد ماه این امکان را دارند که حساب‌ بانکی خود نزد شعب بانک‌ های واجد شرایط را به نام خودرو برقی وارداتی وکالتی کرده و وجه ۱۰۰ میلیون تومان را در این حساب وکالتی مسدود کنند.
علی 1401/11/16
دوستانی که قبلا ثبت نام کردن بعد از افتتاح حساب وکالتی وارد سایت ایران خودرو یا سایپا بشین شماره شبایی که قبلا ثبت کردین رو حذف کنید و شماره شبای حساب وکالتی رو باید ثبت کنید موفق باشید. ارسال پاسخ
بدون نام 1401/11/13
تا زمانی که خرید انجام شه پولمون تو حساب وکالتی بانک ملت مسدود میمونه؟؟؟
پاسخ مشاور: سلام بله.
zahra 1401/11/13
افتتاح حساب وکالتی بانک ملت از طریق چه سایتی هست؟
پاسخ مشاور: سلام افتتاح حساب وکالتی بانک ملت از طریق سامانه بستام به آدرس bastam.bankmellat.ir انجام می شود.