سامانه پرگار آموزش و پرورش

سوالات متداول
1- سامانه پرگار آموزش و پرورش چیست؟ سامانه پرگار آموزش و پرورش یا سایت اتوماسیون اداری پرگار، سامانه ای است که جهت تسهیل انجام امور اداری مربوط به سازمان ها طراحی و راه اندازی شده است. توضیحات بیشتر در این مقاله ارائه شده است.
2- نحوه ورود به سایت اتوماسیون اداری پرگار به چه صورت است؟ متقاضیان برای ورود به سامانه پرگار ابتدا باید آدرس اینترنتی سامانه پرگار استان خود را وارد کرده و نسبت به وارد کردن نام کاربری و رمز عبور خود اقدام نمایند. توضیحات بیشتر در این مقاله ارائه شده است.
3- نحوه ثبت نام در سامانه اتوماسیون اداری پرگار به چه صورت می باشد؟ متقاضیان برای ثبت نام در این سامانه ابتدا باید وارد نشانی اینترنتی سامانه استان خود شده و از قسمت مربوط به "ایجاد کاربر جدید"، نسبت به ثبت نام اقدام نمایند. توضیحات بیشتر در این مقاله ارائه شده است.

برای مشاوره ورود به سامانه پرگار آموزش و پرورش

برای مشاوره ورود به سامانه پرگار آموزش و پرورش

تماس با سامانه ها

نظرات کاربران

سعید شهنواز 1402/06/25
سلام چقدر زمان میبرد کارت هوشمند موقت بهم بدن ارسال پاسخ
مهدی خامی 1401/08/10
کارت ملی من کی میاد ارسال پاسخ
علی 1401/07/27
امتحان طرح مهرآفرین به کجا انجامید ؟ ارسال پاسخ
بدون نام 1401/07/22
سلامامروز ۲۲مهرماه هست اعلام شده که در این روز آزمون مهرآفرین برگزار می‌شود در صورتی که از منطقه ما هیچ اقدامی انجام نشده. پیش ثبت نام توسط کارگزینی انجام نشده وهیچ بخشنامه ای مبنی بر برگزاری آزمون تا این لحظه نداشتیم .آیا کل کشور به همین شکل هست ؟لطفا راهنمایی فرماییدچگونه در آزمون شرکت کنیم؟ ارسال پاسخ
نجمه 1401/07/13
طرح مهر افرین شامل معلمان مدارس غیر دولتی هم میشود؟ ارسال پاسخ