حساب وکالتی بهمن موتور

سوالات متداول
1- ✔️ حساب وکالتی بهمن موتور چیست؟  ✔️ افراد جهت شرکت در طرح پیش فروش محصولات خود نیاز به وکالتی کردن حساب خود داشته که از طریق بانک های عامل قابل انجام خواهد بود. توضیحات بیشتر در متن مقاله ارائه شده است.
2- ✔️  شرایط لازم جهت وکالتی کردن حساب بهمن موتور کدام است؟ ✔️ از شرایط لازم جهت وکالتی کردن حساب بهمن موتور می توان به عدم داشتن چک برگشتی و داشتن حساب سپرده کوتاه مدت در بانک عامل اشاره کرد که توضیحات بیشتر در متن مقاله ارائه شده است.
3- ✔️ داوطلبان افتتاح حساب وکالتی بهمن موتور را باید در بانک مشخصی انجام دهند؟ ✔️ بله، افتتاح حساب وکالتی سایپا می بایست در بانک های تجارت، پارسیان و... باشد که سایر بانک های معرفی شده در متن مقاله شرح داده شده است.

برای مشاوره افتتاح حساب وکالتی بهمن موتور

برای مشاوره افتتاح حساب وکالتی بهمن موتور

تماس با سامانه ها

نظرات کاربران

بدون نام 1403/02/29
سلام برای ثبت نام خودرو برقی از چه زمانی میتونم حسابم رو وکالتی کنم؟
پاسخ مشاور: سلام متقاضیان طرح خودرو برقی از 27 اردیبهشت تا 2 خرداد ماه این امکان را دارند که حساب‌ بانکی خود نزد شعب بانک‌ های واجد شرایط را به نام خودرو برقی وارداتی وکالتی کرده و وجه 100 میلیون تومان را در این حساب وکالتی مسدود کنند.
کرمانی 1402/04/25
سلام می تونم تو بانک تجارت حساب وکالتی بهمن موتور باز کنم؟
پاسخ مشاور: سلام بله.
علی 1402/04/18
سلام افتتاح حساب وکالتی بهمن موتور باید در بانک مشخصی انجام بدم؟؟
پاسخ مشاور: سلام بله، افتتاح حساب وکالتی بهمن موتور می بایست در بانک های تجارت، پارسیان و... باشد که سایر بانک های معرفی شده در متن مقاله شرح داده شده است.
بدون نام 1402/04/18
من یک پلاک ماشین به نامم هست ، حالا می تونم حساب وکالتی بهمن موتور رو برای ثبت نام در سامانه یکپارچه باز کنم؟
پاسخ مشاور: سلام چون پلاک فعال دارید امکان ثبت نام در سامانه یکپارچه برای شما وجود ندارد.