تمدید حساب وکالتی

سوالات متداول
1- ✔️ آیا امکان تمدید حساب وکالتی برای تمامی متقاضیان وجود دارد؟  ✔️ همان طور که در مقاله توضیح داده شده متقاضیانی که در طرح دوره های گذشته ثبت نام نموده و انصراف نداده اند، نمی توانند برای ثبت نام و تمدید حساب وکالتی اقدام نمایند. 
2- ✔️ نحوه تمدید حساب وکالتی سامانه یکپارچه خودرو به چه صورت می باشد؟   ✔️ نحوه تمدید حساب وکالتی برای متقاضیانی که تا زمان ثبت نام طرح جاری سامانه یکپارچه خودرو از طرح قبلی انصراف داده اند، در متن مقاله به صورت کامل شرح داده شده است.
3- ✔️ آیا مهلت افتتاح حساب وکالتی تمدید می شود؟   ✔️ ممکن است همانند دوره گذشته مهلت افتتاح حساب وکالتی و ثبت نام خودرو از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت تمدید شود که در متن مقاله توضیحات کامل در این خصوص ارائه شده است.

اگر در خصوص تمدید حساب وکالتی سامانه یکپارچه خودرو سوالی دارید

اگر در خصوص تمدید حساب وکالتی سامانه یکپارچه خودرو سوالی دارید

تماس با سامانه ها

نظرات کاربران

بدون نام 1403/02/29
برای ثبت نام خودرو برقی از چه زمانی میتونم حسابم رو وکالتی کنم؟
پاسخ مشاور: سلام متقاضیان طرح خودرو برقی از 27 اردیبهشت تا 2 خرداد ماه این امکان را دارند که حساب‌ بانکی خود نزد شعب بانک‌ های واجد شرایط را به نام خودرو برقی وارداتی وکالتی کرده و وجه 100 میلیون تومان را در این حساب وکالتی مسدود کنند.
.. 1402/04/14
عالی ارسال پاسخ
شیدا 1402/02/27
سلام من دوره قبلی رو ثبت نام کردم الانم میتونم برای تمدید حساب وکالتی اقدام کنم؟
پاسخ مشاور: سلام متقاضیانی که در طرح دوره های گذشته ثبت نام نموده و انصراف نداده اند، نمی توانند برای ثبت نام و تمدید حساب وکالتی اقدام نمایند.
بدون نام 1402/02/27
سلام مهلت افتتاح حساب وکالتی تمدید میشه؟
پاسخ مشاور: سلام ممکن است همانند دوره گذشته مهلت افتتاح حساب وکالتی و ثبت نام خودرو از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت تمدید شود.