استقلال کارت

سوالات متداول
1- ✔️ شرایط دریافت استقلال کارت چیست؟   ✔️ از شرایط لازم برای دریافت استقلال کارت می توان به شرایط سنی و نداشتن چک و تسهیلات معوقه اشاره نمود. اطلاعات بیشتر در متن مقاله ارائه شده است.
2- ✔️ مدارک لازم برای دریافت استقلال کارت کدام است؟   ✔️ افراد بسته به مراجعه حضوری و غیرحضوری برای دریافت استقلال کارت، باید مدارک مشخصی را برای دریافت این کارت هواداری ارائه نمایند. برای کسب اطلاعات بیشتر به متن مقاله مراجعه شود.
3- ✔️ قیمت استقلال کارت چقدر است؟   ✔️ قیمت استقلال کارت بسته به بانک های مختلف، متفاوت بوده و افراد گاهی بدون پرداخت هزینه خاصی می توانند استقلال کارت را دریافت کنند. اطلاعات بیشتر در متن مقاله آورده شده است.

اگر در خصوص نحوه دریافت کارت هواداری استقلال سوالی دارید

اگر در خصوص نحوه دریافت کارت هواداری استقلال سوالی دارید

تماس با سامانه ها

نظرات کاربران

بدون نام 1402/03/31
عالی ارسال پاسخ
اصغری 1402/03/21
استقلال کارت چی هست؟
پاسخ مشاور: سلام. استقلال کارت، کارت شتابی است که مخصوص هواداران باشگاه استقلال بوده و دارندگان کارت امکان انجام خدمات بانکی و تخفیف در خرید بیمه نامه رو از طریق این کارت دارن.
امید 1402/03/21
از چه بانک هایی می تونیم استقلال کارت رو دریافت کنیم؟
پاسخ مشاور: سلام. از طریق بانک گردشگری، بانک شهر و سایر بانک های عامل که در مقاله معرفی شده اند می تونین استقلال کارت دریافت کنید.
بدون نام 1402/03/18
ثبت نام استقلال کارت تو چه سایت هس
پاسخ مشاور: سلام برای ثبت نام استقلال کارت به آدرس اینترنتی shahr-bank.ir مراجعه کنید.
تاجی 1402/03/15
سلام من غیر حضوری افتتاح حساب کردم و پیام اومد برام که کارت برای شما صادر شده و به زودی تحویل پست داده میشه چطوری مطلع شم که کارت کی به دستم میرسه؟؟ ارسال پاسخ
ابوالفضل 1402/03/13
سلام قیمت استقلال کارت چقدره؟
پاسخ مشاور: سلام قیمت استقلال کارت تنها به هزینه افتتاح حساب محدود شده و هوادار دیگر نیازی به پرداخت پول بابت دریافت کارت هواداری استقلال نخواهد داشت.
بدون نام 1402/03/13
برای دریافت استقلال کارت چه مدارکی لازمه
پاسخ مشاور: سلام از مدارک لازم جهت صدور استقلال کارت می توان به فرم تکمیل شده ثبت نام، کپی از مدارک هویتی به مانند کارت ملی و شناسنامه و یک قطعه عکس نام برد.