سامانه نوبت دهی قضایی اجرای احکام

سوالات متداول
1- ✔️ برای دریافت نوبت دهی قضایی اجرای احکام از چه سایتی باید اقدام کرد ؟ ✔️ برای دریافت نوبت اینترنتی باید از طریق سایت adliran اقدام کرد که لینک ورود به سایت در این مقاله گذاشته شده.
2- ✔️ برای ورود به سامانه نوبت دهی قضایی چه اطلاعاتی لازم است ؟ ✔️ یکی از اطلاعات لازم برای ورود به این سامانه کد ملی کاربر می باشد که سایر اطلاعات لازم در این مقاله گفته شده است.
3- ✔️ ایا امکان مشخص کردن تاریخ و ساعت مراجعه به شعبه های قضایی وجود دارد ؟ ✔️ بله، همان طور که در این مقاله توضیح داده شد کاربران می توانند زمان و ساعت مراجعه خود را در سایت adliran انتخاب نمایند.

برای مشاوره ورود به سامانه نوبت دهی قضایی اجرای احکام

برای مشاوره ورود به سامانه نوبت دهی قضایی اجرای احکام

تماس با سامانه ها

نظرات کاربران

بدون نام 1400/10/18
با سلام وقت بخیر برای نوبت گرفتن اجرای احکام ناحیه ۲۷ برای کسی غیر خودم چگونه انجام می‌شود؟ ارسال پاسخ
محمدباقر غنائی در جواب بدون نام 1401/01/28
عجب قانونی. الان دو ماهه میخوام نوبت بگیرم ولی مینویسه (شماره پرونده ویا ردیف فرعی نادرست است)
حسین دهقانی 1400/10/03
باسلام من بارها برای شعبه واجرای احکام مجتمع شهیدباهنر نوبت گرفته ام برای شعبه مجتمع عدالت هم بیش ازده بارگرفته ام ولی برای اجرای احکام عدالت هرکاری میکنم نمیشودقطعا مانعی گذاشته شده لطفا بفرمائیدچکاربایدبکنم سه هفته است پرونده ام رفته اجراولی من نمیتوانم نوبت بگیرم ارسال پاسخ
محمد حسین محسني مقدم 1400/09/09
با عرض سلام خدمت شما تلاشگران عرصه عدل وعدالت احتراما به اطلاع شما می‌رسانم که برای تمدید تاریخ یک بزگه جلب اینقدر سخت گیری در وضعیت کنونی صحيح نیست با توجه به اینکه در اکثر ادارات نسبتا برای حل مشکلات اداری جانبازان تسهیلاتی در نظر می‌گیرند ولی در قوه قضائیه برای حتی تمدید برگه جلب در دژبانی به بدترین روش برخورد را با مراجعه کننده دارند با توجه به شفارش حضرت آقا که راه وروش ایثار شهادت را در نسل‌های جدید گسترش دهید اما هیچ اقدامی برای نوع برخورد با ارباب رجوع بخصوص جانبازان اتفاق نیفتاده ویک سرباز بابدترین شکل ممکن برخورد وتوهین می‌کند انشاالله که مورد توجه قرارگیرد ارسال پاسخ