سامانه مدرس e.whc.ir

سوالات متداول
1- ✔️ آدرس سایت مدرس حوزه علمیه خواهران چیست ؟ ✔️ آدرس سایت مدرس حوزه علمیه خواهران e.whc.ir می باشد که لینک ورود به سایت در این مقاله گذاشته شده است.
2- ✔️ برای ورود به سامانه مدرس حوزه علمیه خواهران چه اطلاعاتی نیاز است ؟ ✔️ یکی از اطلاعات لازم برای ورود به سامانه مدرس حوزه علمیه خواهران وارد کردن کدملی طلبه است که سایر اطلاعات لازم در این مقاله گفته شده است.
3- ✔️ سامانه مدرس حوزه علمیه خواهران چه امکاناتی را در اختیار طلبه ها قرار می دهد ؟ ✔️ یکی از امکاناتی که سامانه مدرس حوزه علمیه خواهران در اختیار کاربران خود قرار می هد امکان شرکت در آزمون های دوره های مختلف حوزه های علمیه می باشد که سایر امکانات ارائه شده در این مقاله گفته شده است.

برای مشاوره استفاده از امکانات سامانه مدرس

برای مشاوره استفاده از امکانات سامانه مدرس

تماس با سامانه ها

نظرات کاربران

راحیل 1401/09/30
سلام و خسته نباشید... لطفا دسترسی ها (permition) که باید به این سامانه داده بشه تا صوت پخش بشه رو شناسایی و معرفی کنید... روی گوشی صدا ندارم ولی روی لپتاپ صداا دارم درحالیکه اینترنت گوشی رو به لپتاپ شیر میکنم و گوشی به روزه درحالیکه لپتاپ به ردز نشده! پس مشکل نه از به روزرسانیهاست نه اینترنت، بلکه از دسترسی هاییه که مجوز داده شده یا نشدهلطفا این موارد رو شناسایی و معرفی کنید ارسال پاسخ
بدون نام 1401/06/29
از کجا بزم تو کلاسم ارسال پاسخ