سایت اوانو ewano.app

سوالات متداول
1- ✔️ اوانو چیست ؟ ✔️ همان طور که در این مقاله توضیح داده شد، اوانو یک برنامه کاربردیست که امکان خرید شارژ، پرداخت قبوض، کارت به کارت کردن و ... را به کاربران خود ارائه می دهد.
2- ✔️ چطور می توانم برنامه اوانو را دانلود کنم ؟ ✔️ لینک دانلود برنامه اوانو در سایت آن گذاشته شده است که لینک دانلود آن در این مقاله نیز ارائه شده است.
3- ✔️ برنامه اوانو چه امکاناتی را در اختیار کاربران خود قرار میدهد ؟ ✔️ این سایت امکاناتی از قبیل گردشگری، خرید، اپراتوری و مالی را ارائه می دهد که توضیحات بیشتر در این مقاله داده شده است.

برای مشاوره دانلود و نصب برنامه اوانو

برای مشاوره دانلود و نصب برنامه اوانو

تماس با سامانه ها

نظرات کاربران

پیمان چراغی 1401/01/22
سلام چرا دروغ میگید باعث میشید اعتماد مردم از بین بره فقط به خاطر اینکه برنامه رو نصب کنند. من به برنامه ای مثل این احتیاج داشتم ولی بعداز اینکه فهمیدم اینترنت هدیه دروغه برنامه رو حذف می‌کنم هر چیزی هم که مربوط به همراه اوله دیگه استفاده نمی‌کنم سیم کارتمم میشکنم. خدا حافظ ارسال پاسخ
Alireza 1401/01/12
درود و خسته نباشید ، هیچ کجا حتی توی سایتتون اطلاعاتی راجع به سازنده ی این اپِ خوب نیست ، اگه ممکنه میخواستم اطلاعاتی راجع ب سازندگان برنامه بدونم اینکه ایا َخصی هست یا مربوط به سازمان ارگان یا نهادی خاص هست ، ممنونم و خسته نباشید و خداقوت
پاسخ مشاور: سلام. این اپ را شرکت همراه کسب و کارهای هوشمند که توسط همراه اول تاسیس شده، طراحی کرده است.
علیرضا 1400/09/29
سلام از کجا باید اوانو رو دانلود کنم ؟
پاسخ مشاور: سلام. لینک دانلود اوانو در این مقاله گذاشته شده است.
زینب 1400/09/29
عالیه اگه بازم اینترنت بده که عالی ترم میشه ارسال پاسخ