نوبت دهی بیمارستان چمران تهران

سوالات متداول
1- ✔️ نشانی سایت نوبت دهی بیمارستان چمران تهران چیست؟ ✔️ سایت نوبت دهی بیمارستان چمران تهران راه اندازی شده است که لینک ورود مستقیم به سایت نوبت دهی بیمارستان چمران تهران در متن این مقاله آمده است.
2- ✔️ نحوه رزرو اینترنتی وقت بیمارستان چمران چگونه است؟ ✔️ در صورتی که سایت نوبت دهی بیمارستان چمران تهران در دسترس قرار گیرد افراد می توانند، فرم جستجوی نوبت را تکمیل کرده و ادامه بهترین وقت را انتخاب نمایند. راهنمای کامل در مقاله آمده است.
3- ✔️ کنسلی نوبت دهی بیمارستان چمران تهران به چه صورت است؟ ✔️ احتمال دارد در آینده گزینه کنسلی در سایت نوبت دهی بیمارستان چمران تهران فعال گردد، اما در حال حاضر برای کنسل کردن وقت باید از طریق تماس تلفنی اقدام کرد. توضیحات کامل در مقاله آمده است.

برای مشاوره نحوه نوبت دهی بیمارستان چمران تهران

برای مشاوره نحوه نوبت دهی بیمارستان چمران تهران

تماس با سامانه ها

نظرات کاربران

اتابک 1403/02/26
نوبت دهی اینترنتی بیمارستان فعال شده؟
پاسخ مشاور: نوبت دهی اینترنتی فعال شده است اما از آنجا که در سایت بیمارستان هنوز عنوان بروزرسانی وجود دارد ممکن است تمامی امکانات آن تکمیل نشده باشد و یا نام تمامی پزشکان ثبت نباشد. می توانید مراتب را از طریق تماس با شماره های بیمارستان که در مقاله هم ذکر شده پیگیری کنید.
محسن 1403/02/26
شماره تلفن نوبت دهی بیمارستان چیه؟
پاسخ مشاور: شماره تلفن نوبت دهی 22952070-021 و 22952050-021 با پیش شماره تهران است و شماره تلفن بیمارستان برای سایر امور 27956-021
سلامی 1403/02/26
ساعت نوبت دهی بیمارستان چطوریه؟
پاسخ مشاور: شیفت بیمارستان در نوبت دهی آن به سه بخش صبح، بعد از ظهر و سایر موارد تقسیم شده است.