سایت ضمن خدمت فرهنگیان ltms.medu.ir

سوالات متداول
1- سایت ضمن خدمت فرهنگیان چیست؟ سامانه ضمن خدمت فرهنگیان به وسیله آموزش و پرورش راه اندازی شده است و خدمات آموزشی متنوعی به فرهنگیان ارائه می دهد که برای آشنایی با آن ها می توان به متن این مقاله رجوع کرد.
2- چگونه می توان از امکانات سامانه ضمن خدمت فرهنگیان استفاده کرد؟ برای استفاده از امکانات سایت ضمن خدمت فرهنگیان باید عضو آن شد و مراحل ورود به بخش های مختلف را مانند راهنمای تصویری ارائه شده در متن مقاله، انجام داد.
3- چگونه می توان در دوره های ضمن خدمت فرهنگیان شرکت کرد؟ برای شرکت در دوره های ضمن خدمت فرهنگیان کافی است به سایت ltms.medu.ir مراجعه و راهنمای تصویری ارائه شده در مقاله را دنبال کنید.

برای مشاوره سامانه ضمن خدمت فرهنگیان

برای مشاوره سامانه ضمن خدمت فرهنگیان

تماس با سامانه ها

نظرات کاربران

خانم تیموری 1401/05/04
سلام هر دفعه میگه رمز عبور اشتباه چکار بکنیمخسته شدیملطفا یک برنامه تو صفحه ی اصلی بزارین برای فراموش کردن رمز عبور ممنونم ارسال پاسخ
حانیه 1401/02/28
سلام وقت بخیر من کارشناسی ارشد روانشناسی تربیتی دارم میتوانم در در دوره های ضمن خدمت شرکت کنم و در مدارس مشغول به کار شم یا فقط این دوره ها مخصوص فرهنگیان هست ؟
پاسخ مشاور: سلام. این دوره ها فقط مختص فرهنگیان است.
رامین همایونی 1401/01/09
در سایت ضمن خدمت گزینه های انتخاب دوره وکلا گزینه های تعبیه شده در کنار صفحه از بین رفته و عملا نمیتوانیم انتخاب دوره کنیم لطفا پیگیری شود الان مدت یکماه هست که از طریق فراگیران وارد سایت میشویم اما سیستم مشکل دارد ارسال پاسخ
آدینه 1400/12/25
چرا قسمت ازمون و دوره باز نمیشه ارسال پاسخ
محمد 1400/09/14
سلام، دانشجو معلمان(دانشجو یان دانشگاه فرهنگیان) هم باید دوره های ضمن خدمت رو بگذرونن؟ ارسال پاسخ
محمد علی 1400/09/14
ممنون. مفید بود. ارسال پاسخ
امیر 1400/09/14
سلامشرکت در دوره های ضمن خدمت فرهنگیان اجباریه؟
پاسخ مشاور: سلام. شرکت در دوره ضمن خدمت، خصوصا برای فرهنگیانی که استخدام آن ها پیمانی است، ضروری است.