سامانه ضمن خدمت فرهنگیان

سوالات متداول
1- ✔️ سامانه ضمن خدمت فرهنگیان چیست؟ ✔️ سامانه ضمن خدمت فرهنگیان یک بستر الکترونیک ارائه شده توسط آموزرش و پرورش به نشانی ltms.cfu.ac.ir بوده که در راستای شرکت داوطلبان در دوره های ضمن خدمت راه اندازی شده است. جزئیات بیشتر در متن مقاله ارائه شده است.
2- ✔️ نحوه ورود به سایت ضمن خدمت فرهنگیان چگونه می باشد؟ ✔️ نحوه ورود به سایت ضمن خدمت فرهنگیان بدین صورت بوده که فرد در صفحه اصلی با درج نام کاربری، رمز عبور، انتخاب نوع ورود، ثبت کد امنیتی و کلیک بر روی ورود به سامانه مطابق موارد گفته شده در متن مقاله به انجام این کار می پردازد.
3- ✔️ امکانات سایت ضمن خدمت دانشگاه فرهنگیان کدام است؟ ✔️ از امکانات سایت ضمن خدمت دانشگاه فرهنگیان می توان از ثبت نام در دوره های ضمن خدمت، مشاهده لیست دوره ها، دسترسی به موسسات دارای مجوز و موارد د یگر اشاره کرد. توضیحات بیشتر در متن مقاله ذکر شده است.

برای مشاوره ورود و استفاده از امکانات سامانه ضمن خدمت فرهنگیان

برای مشاوره ورود و استفاده از امکانات سامانه ضمن خدمت فرهنگیان

تماس با سامانه ها

نظرات کاربران

خانم تیموری 1401/05/04
سلام هر دفعه میگه رمز عبور اشتباه چکار بکنیمخسته شدیملطفا یک برنامه تو صفحه ی اصلی بزارین برای فراموش کردن رمز عبور ممنونم ارسال پاسخ
حانیه 1401/02/28
سلام وقت بخیر من کارشناسی ارشد روانشناسی تربیتی دارم میتوانم در در دوره های ضمن خدمت شرکت کنم و در مدارس مشغول به کار شم یا فقط این دوره ها مخصوص فرهنگیان هست ؟
پاسخ مشاور: سلام. این دوره ها فقط مختص فرهنگیان است.
رامین همایونی 1401/01/09
در سایت ضمن خدمت گزینه های انتخاب دوره وکلا گزینه های تعبیه شده در کنار صفحه از بین رفته و عملا نمیتوانیم انتخاب دوره کنیم لطفا پیگیری شود الان مدت یکماه هست که از طریق فراگیران وارد سایت میشویم اما سیستم مشکل دارد ارسال پاسخ
آدینه 1400/12/25
چرا قسمت ازمون و دوره باز نمیشه ارسال پاسخ
محمد 1400/09/14
سلام، دانشجو معلمان(دانشجو یان دانشگاه فرهنگیان) هم باید دوره های ضمن خدمت رو بگذرونن؟ ارسال پاسخ
محمد علی 1400/09/14
ممنون. مفید بود. ارسال پاسخ
امیر 1400/09/14
سلامشرکت در دوره های ضمن خدمت فرهنگیان اجباریه؟
پاسخ مشاور: سلام. شرکت در دوره ضمن خدمت، خصوصا برای فرهنگیانی که استخدام آن ها پیمانی است، ضروری است.