سایت گزینه دو

سوالات متداول
1- آیا سایت گزینه دو برای کسانی که کاربر عادی هستند خدمات ارائه می دهد؟ همان طور که در مقاله بیان کردیم، gozine2.ir  سایتی است که حتی کاربران عادی بدون نیاز به چیزی تنها با ثبت نام در سایت از خدمات گزینه 2 بهره مند شوند.
2- آیا می توانیم با استفاده از گزینه دو برای دانش آموزان مدرسه خودمان آزمون آزمایشی تهیه نماییم؟ بله، مدیران مدرسه با ورود به سایت گزینه دو و انتخاب پکیج طلایی می توان آزمون های آنلاین را به صورت گروهی برای مدرسه خود تهیه نماید. تمام توضیحات تکمیلی در مقاله بالا بیان شده است.
3-  آیا گزینه دو شرکت در آزمون آنلاین هم دارد؟  بله، همان طوری که بیان شده با مراجعه به سایت گزینه 2 می توانید با مراجعه به خدمات و محصولات رفته و گزینه آزمون آنلاین را انتخاب کرده و در آزمون شرکت نمایید.

برای مشاوره ورود به سایت گزینه دو

برای مشاوره ورود به سایت گزینه دو

تماس با سامانه ها

نظرات کاربران

سعید شهنواز 1402/06/25
سلام چقدر زمان میبرد کارت هوشمند موقت بهم بدن ارسال پاسخ
مهدی خامی 1401/08/10
کارت ملی من کی میاد ارسال پاسخ
علی 1401/07/27
امتحان طرح مهرآفرین به کجا انجامید ؟ ارسال پاسخ
بدون نام 1401/07/22
سلامامروز ۲۲مهرماه هست اعلام شده که در این روز آزمون مهرآفرین برگزار می‌شود در صورتی که از منطقه ما هیچ اقدامی انجام نشده. پیش ثبت نام توسط کارگزینی انجام نشده وهیچ بخشنامه ای مبنی بر برگزاری آزمون تا این لحظه نداشتیم .آیا کل کشور به همین شکل هست ؟لطفا راهنمایی فرماییدچگونه در آزمون شرکت کنیم؟ ارسال پاسخ
نجمه 1401/07/13
طرح مهر افرین شامل معلمان مدارس غیر دولتی هم میشود؟ ارسال پاسخ