فروشگاه همراه اول shop.mci.ir

سوالات متداول
1- ✔️ سایت فروشگاه آنلاین همراه اول چه خدماتی را ارائه می دهد ؟ ✔️ افراد می توانند با ورود به این سایت شارژ، بسته اینتزنت و یا سیمکارت مد نظر خود را خریداری کنند که سایر امکانات ارائه شده در این مقاله گفته شده است.
2- ✔️ برای ورود به سایت فروشگاه اینترنتی همراه اول چه اطلاعاتی لازم است ؟ ✔️ همان طور که در این مقاله به طور کامل توضیح داده شده، برای ورود به این سایت وارد کردن شماره تلفن همراه لازم می باشد.
3- ✔️ برای خرید سیمکارت دائمی همراه اول چه اقدامی لازم است ؟ ✔️ برای خرید این سیمکارت می توانید از طریق سایت shop.mci.ir اقدام کنید که راهنمای خرید سیمکارت در این مقاله گفته شده است.

برای مشاوره خرید از سایت فروشگاه آنلاین همراه اول

برای مشاوره خرید از سایت فروشگاه آنلاین همراه اول

تماس با سامانه ها

نظرات کاربران

وحید رسولی فریمانی 1401/08/16
خیلی عالی و خوب است ارسال پاسخ
محمد ابراهیمی 1401/07/25
با سلام از تهران با من تماس گرفتند و تبلیغ کارت برای اینترنت و مکالمه بود بعد از دو روز به دستم رسید و مبلغ 210000تومان پرداخت کردم بعد دیگه تماس نگرفتن روی کارت هم فروشگاه همراه اول درج شده با کجا تماس بگیرم در ضمن خط من دایمی است.ممنون ارسال پاسخ
اکبر امیری 1400/10/07
سلام.. ی خط سال ۸۵ ثبت نام کرده بودم آن موقع بچه نداشتم میخواستم برای بچه ام الان میخواست استفاده کند تخلیه شده .. خبر هم ندادند ۳۶۰ هزار تومان هم پول دادم الان چکارکنم .. ارسال پاسخ