سایت مرکز وکلا قوه قضاییه

سوالات متداول
1- سامانه مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده چیست؟ همان طور که در این مقاله گفته شد، قوه قضاییه به منظور ارائه خدمات به وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده به صورت اینترنتی و غیر حضوری، اقدام به راه اندازی سامانه مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران مرکز خانواده به نشانی www.23055.ir نموده است.
2- سامانه مرکز وکلا، کارشناسان رسمی دادگستری چه امکاناتی دارد؟ سامانه مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده دارای امکانات و خدمات بسیار متنوعی مانند بخش کارآموزان و آموزش است که برای آشنایی با این امکانات، به متن مقاله رجوع کنید.
3- چگونه وارد سامانه مرکز وکلا شویم؟ برای ورود به سامانه مرکز وکلاو کارشناسان رسمی، ابتدا وارد سایت www.23055.ir شوید و روی گزینه ورود به پورتال کلیک کنید و ادامه مراحل را مطابق راهنمای ارائه شده در مقاله انجام دهید.

برای مشاوره سامانه مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران مرکز خانواده

برای مشاوره سامانه مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران مرکز خانواده

تماس با سامانه ها

نظرات کاربران

مهدی خامی 1401/08/10
کارت ملی من کی میاد ارسال پاسخ
علی 1401/07/27
امتحان طرح مهرآفرین به کجا انجامید ؟ ارسال پاسخ
بدون نام 1401/07/22
سلامامروز ۲۲مهرماه هست اعلام شده که در این روز آزمون مهرآفرین برگزار می‌شود در صورتی که از منطقه ما هیچ اقدامی انجام نشده. پیش ثبت نام توسط کارگزینی انجام نشده وهیچ بخشنامه ای مبنی بر برگزاری آزمون تا این لحظه نداشتیم .آیا کل کشور به همین شکل هست ؟لطفا راهنمایی فرماییدچگونه در آزمون شرکت کنیم؟ ارسال پاسخ
نجمه 1401/07/13
طرح مهر افرین شامل معلمان مدارس غیر دولتی هم میشود؟ ارسال پاسخ