سامانه شهروند سپاری شیراز

سوالات متداول
1- سامانه شهروند سپاری شیراز چیست؟ شهرداری شیراز با هدف ارائه خدمات غیر حضوری و اینترنتی به مردم شهر و متقاضیان، اقدام به راه اندازی سامانه شهروند سپاری شیراز نموده است که اطلاعات بیشتر، در متن مقاله ارائه شده است.
2- سامانه شهروند سپاری شیراز چه خدماتی ارائه می دهد؟ همان طور که توضیح دادیم، بسیاری از امور مربوط به شهرداری شیراز به صورت غیر حضوری و از طریق eshahr.shiraz.ir قابل انجام خواهد بود و از جمله خدمات ارائه شده می توان به پایان کار و سوابق پرداختی نوسازی اشاره کرد.
3- چگونه در سامانه شهروند سپاری شیراز عضو شویم؟ برای عضویت در سامانه شهروند سپاری شیراز باید به سایت eshahr.shiraz.ir مراجعه و روی گزینه "ورود" در بالای صفحه کلیک کرد و در صفحه باز شده، گزینه "عضویت" را برگزیده و ادامه مراحل را مطابق راهنمای ارائه شده در مقاله انجام داد.

برای مشاوره استفاده از امکانات سامانه شهروند سپاری شیراز

برای مشاوره استفاده از امکانات سامانه شهروند سپاری شیراز

تماس با سامانه ها

نظرات کاربران

سعید شهنواز 1402/06/25
سلام چقدر زمان میبرد کارت هوشمند موقت بهم بدن ارسال پاسخ
مهدی خامی 1401/08/10
کارت ملی من کی میاد ارسال پاسخ
علی 1401/07/27
امتحان طرح مهرآفرین به کجا انجامید ؟ ارسال پاسخ
بدون نام 1401/07/22
سلامامروز ۲۲مهرماه هست اعلام شده که در این روز آزمون مهرآفرین برگزار می‌شود در صورتی که از منطقه ما هیچ اقدامی انجام نشده. پیش ثبت نام توسط کارگزینی انجام نشده وهیچ بخشنامه ای مبنی بر برگزاری آزمون تا این لحظه نداشتیم .آیا کل کشور به همین شکل هست ؟لطفا راهنمایی فرماییدچگونه در آزمون شرکت کنیم؟ ارسال پاسخ
نجمه 1401/07/13
طرح مهر افرین شامل معلمان مدارس غیر دولتی هم میشود؟ ارسال پاسخ