سامانه میخک mikhak.mfa.gov.ir

سوالات متداول
1- ✔️ هدف از ایجاد سامانه میخک وزارت امور خارجه چیست ؟ ✔️ همان طور که در این مقاله توضیح داده شد هدف از ایجاد samaneh mikhak ارائه خدمات کنسولی به افراد ایرانی مقیم در خارج از کشور می باشد.
2- ✔️ برای ثبت نام در سامانه میخک چه اقدامی باید انجام شود ؟ ✔️ ثبت نام در سایت میخک به صورت اینترنتی در سایت mikhak.mfa.gov.ir انجام می شود که راهنمای تصویری نحوه ثبت نام در این مقاله گذاشته شده است.
3- ✔️ نحوه دریافت کد رهگیری از سامانه میخک به چه صورتی می باشد؟ ✔️ کاربران برای دریافت کد رهگیری از سامانه میخک وزرات امور خارجه باید مدارک و اطلاعات لازم را در سامانه بارگزاری کنند که توضیحات بیشتر در این مقاله داده شده است.

برای مشاوره سامانه میخک وزارت خارجه

برای مشاوره سامانه میخک وزارت خارجه

تماس با سامانه ها

نظرات کاربران

sama 1401/08/02
سلام من در سایت نمیتونم تاریخ تولد وکیل را وارد کنم مشکل چیه؟ ارسال پاسخ
فرشته بنان 1401/07/29
کارت ملی من گم شده برای دریافت کارت جدید چکار باید بنمایم ارسال پاسخ
عبدالکریم. راهدار 1401/03/05
تجدید گذرنامه ارسال پاسخ
لازمی 1400/06/18
سلام، من کد رهگیری را تقریبا ۶ ماه گذشته گرفتم و الان تازه مدارک رو برای تجدید گذرنامه میخوام ارسال کنم ایا کد رهگیری که قبلا گرفتم همچنان معتبر است؟ ارسال پاسخ
امید 1400/06/18
سلام. من چطور میتوانم بدون حضور در نمایندگی میخک مشکلات خود را اعلام کنم؟
پاسخ مشاور: سلام. در بخش راهنمای سیستم لینکی با عنوان ارتباط با نمایندگی تعبیه گردیده است که متقاضی بعد از ورود به سامانه میتواند از طریق آن مشکل خود را به نمایندگی اعلام و کدرهگیری دریافت نماید و از طریق لینک پیگیری با وارد کردن کد رهگیری، پاسخ ارسالی از نمایندگی را مشاهده نماید.