سامانه مالیات بر خودرو های تحت تملک

سوالات متداول
1- مالیات بر خودروهای تحت تملک چیست؟ طبق قانون جدید مالیاتی، مالکان خودروهایی که ازرش آن ها بیش از 1 میلیارد تومان است، باید مالیات پرداخت کنند که جزئیات بیشتر آن در این مقاله ارائه شده است.
2- نحوه مشاهده و استعلام مالیات بر خودروهای تحت تملک چگونه است؟ سامانه expcar.tax.gov.ir امکان مشاهده و استعلام مالیات های خودروهای تحت تملک را فراهم کرده است و کافی است که افراد وارد سامانه شوند و اقدام به مشاهده و استعلام مالیات تعیین شده خود کنند که راهنمای آن در مقاله ارائه شده است.
3- چگونه مالیات خودروهای تحت تملک را پرداخت کنیم؟ برای پرداخت مالیات خودروهای تحت تملک باید به سایت expcar.tax.gov.ir مراجعه و گزینه پرداخت الکترونیک را انتخاب کنید و ادامه مراحل پرداخت را مطابق راهنمای این مقاله انجام دهید.

برای مشاوره درباره سامانه مالیات بر خودروهای تحت تملک

برای مشاوره درباره سامانه مالیات بر خودروهای تحت تملک

تماس با سامانه ها

نظرات کاربران

سعید شهنواز 1402/06/25
سلام چقدر زمان میبرد کارت هوشمند موقت بهم بدن ارسال پاسخ
مهدی خامی 1401/08/10
کارت ملی من کی میاد ارسال پاسخ
علی 1401/07/27
امتحان طرح مهرآفرین به کجا انجامید ؟ ارسال پاسخ
بدون نام 1401/07/22
سلامامروز ۲۲مهرماه هست اعلام شده که در این روز آزمون مهرآفرین برگزار می‌شود در صورتی که از منطقه ما هیچ اقدامی انجام نشده. پیش ثبت نام توسط کارگزینی انجام نشده وهیچ بخشنامه ای مبنی بر برگزاری آزمون تا این لحظه نداشتیم .آیا کل کشور به همین شکل هست ؟لطفا راهنمایی فرماییدچگونه در آزمون شرکت کنیم؟ ارسال پاسخ
نجمه 1401/07/13
طرح مهر افرین شامل معلمان مدارس غیر دولتی هم میشود؟ ارسال پاسخ