سایت ایران تیک

سوالات متداول
1- سایت ایران تیک چیست؟ همانطور که در مقاله نیز توضیح دادیم، سایت ایران تیک irantic.com، شرایطی را محیا کرده است تا مخاطبان بتوانند به راحتی بلیت برنامه مورد علاقه خود را خریداری کنند.
2- چگونه وارد سایت ایران تیک شویم؟ ابتدا به سایت ایران تیک به نشانی irantic.com مراجعه کنید و روی گزینه ورود در قسمت بالای سمت چپ سایت کلیک کنید و ادامه مراحل ورود را با کمک راهنمای قرار گرفته در این مقاله انجام دهید.
3- چگونه از سایت ایران تیک بلیت بخریم؟ پس از ورود به سایت ایران تیک، از بین 4 گزینه جشنواره فجر، سینما، تئاتر و سرگرمی، یکی را انتخاب کنید تا لیست برنامه های ارائه شده، نمایان شود. برنامه مورد علاقه خود را پیدا و روی گزینه خرید بلیت کلیک کنید و ادامه مراحل را با کمک راهنمای این مقاله انجام دهید.

برای مشاوره خرید بلیت از سایت ایران تیک

برای مشاوره خرید بلیت از سایت ایران تیک

تماس با سامانه ها

نظرات کاربران

مهدی خامی 1401/08/10
کارت ملی من کی میاد ارسال پاسخ
علی 1401/07/27
امتحان طرح مهرآفرین به کجا انجامید ؟ ارسال پاسخ
بدون نام 1401/07/22
سلامامروز ۲۲مهرماه هست اعلام شده که در این روز آزمون مهرآفرین برگزار می‌شود در صورتی که از منطقه ما هیچ اقدامی انجام نشده. پیش ثبت نام توسط کارگزینی انجام نشده وهیچ بخشنامه ای مبنی بر برگزاری آزمون تا این لحظه نداشتیم .آیا کل کشور به همین شکل هست ؟لطفا راهنمایی فرماییدچگونه در آزمون شرکت کنیم؟ ارسال پاسخ
نجمه 1401/07/13
طرح مهر افرین شامل معلمان مدارس غیر دولتی هم میشود؟ ارسال پاسخ